Labākās darba brokastis Rīgā

0
1302
Zavtraki
Mr Fox

Tatjana Baļvas

Dažos gadījumos lietišķas sarunas ir labāk risināt brīvos, neformālos apstākļos, lai varētu tikt kaut vai par soli, iespējams, pat diviem trim soļiem tuvāk savam sarunbiedram, pārkāpt oficiālās robežas un saziņa kļūtu draudzīgāka. Tādējādi daudzi jautājumi tiek atrisināti vieglāk un ātrāk. Piedāvāju informāciju par neformālām darba brokastīm vislabāk piemērotajām vietām mūsu galvaspilsētā.

Zavtraki
Mr Fox

 Mr Fox

Dzirnavu iela 34а

no 7.30

Laikam no visa mana saraksta pati neformālākā un brīvākā, savā ziņā pat hipsterīga un tomēr visnotaļ cienīga vieta. Brokastis šeit ir nepārspējamas. Šī ir viena no tām Rīgā visai retajām vietām, kur varu dabūt savu iecienīto šakšuku (pikants olu kultenis – ēdiens no Tuvo Austrumu virtuves). Turklāt Mr Fox piedāvā auzu miltu pankūkas, vegānu pankūkas, griķu vafeles ar piedevām pēc izvēles (kā neparastākās jāpiemin agaves sīrups un dateļu karamele), dažādu veidu tostus. Atmosfēra vairāk piemērota radošo industriju pārstāvjiem – visādā ziņā ārkārtīgi oriģināla un stilīga.

Zavtraki
KID

KID

Tērbatas iela 41/43

no 8.00 darbdienās

Ja nav pārliecības par to, ko vēlēsies partneris, ideāls variants būs KID. Šis uzņēmums nav pretenciozs, bet apkalpošanas kvalitāte, virtuve un neitrālais mūsdienīgais interjers apmierinās jebkuru gaumi. Labi un garšīgi. Ēdienkartē papildus klasikai atrodami interesanti pankūku un attiecīgo piedevu varianti, tostarp gan plānās kviešu miltu pankūkas ar kazas sieru un arbūzu, gan arī griķu miltu un kefīra pankūkas ar kļavu sīrupu un grauzdētiem valriekstiem. Šeit katram tiek piedāvāts sacerēt pašam savu smūtiju. Izvēle plaša: ogas, augļi un dārzeņi, biešu lapas, rukola, ingvers un pat čia sēklas.

Zavtraki
La Kanna

La Kanna

Tērbatas iela 5

no 9.00

Lai gan šeit nav atsevišķas brokastu ēdienkartes, La Kanna, kas veras vaļā deviņos, ir gana ērta vieta, kur no paša rīta var šo to iekost un pārrunāt darba jautājumus. Lieliska virtuve, jauks interjers, kuru visdrīzāk pratīs novērtēt daiļā dzimuma pārstāves. Brokastu piedāvājums: septiņu veidu bruskete, humuss vai arī kāds no deviņiem ēdienkartē norādītajiem salātu variantiem.

Osiris

Barona iela 31

no 8.00

Leģendārā kafejnīca Osiris jau 24 gadus kalpo par tikšanās vietu Rīgas smalko aprindu pārstāvjiem, sabiedrisko attiecību speciālistiem, reklāmas aģentūru darbiniekiem, mūziķiem, ar kino saistītām personām un vispār jebkādu radošo vai tamlīdzīgu profesiju kopējiem. Pēc pirmā acu uzmetiena ir grūti saprast: kāpēc viņi pulcējas tieši šeit? Interjers pavisam vienkāršs, ēdienkarte saprotama, cenas diezgan augstas. Taču Rīgas inteliģences atzinība ir izturējusi laika pārbaudi un runā pati par sevi. Kafejnīcu Osiris salīdzina ar Parīzes kafejnīcu La Coupole, kuras pastāvīgie klienti savulaik bija Sartrs, Pikaso, Hemingvejs. Runa ir par pastāvību un nemainīgām vērtībām. Brokastīm tiek piedāvātas sešu veidu omletes, bez čaumalas vārītas olas ar divu veidu piedevām vai arī olu kultenis, auzu pārslu biezputra un smalkmaizītes.