Kas, pēc sieviešu domām, padara vīriešus par labiem mīlniekiem?

0
1254

Iļja Zotovs

Labiem mīlniekiem nebūt nav gara mīlas uzvaru saraksta, milzīgas seksuālās pieredzes vai vislielākā locekļa apkaimē. Par labiem mīlniekiem sievietes dēvē vīriešus, kuriem piemīt pavisam citas īpašības. Kas tad padara vīriešus par īsteni labiem mīlniekiem un gultas spēļu profesionāļiem?

Daudzas sievietes sapņo par labu mīļāko, bet tikai retā to dabū. Lieta tā, ka vīrieši ar profesionālismu seksā saprot pavisam ko citu. Gandrīz visi cenšas pilnveidot tādas seksuālās iemaņas, kuras nemaz nav tik svarīgas.

Tāpēc lielākā daļa sieviešu paliek neapmierinātas un dodas īstu mīlnieku meklējumos. Tātad īstiem mīlniekiem nav ne liela locekļa, nedz arī milzīgas pieredzes mīlestībā un seksā. Lietas būtība ir pavisam citāda. Ko tad īsti seksā meklē sievietes, un ko viņas gaida no vīrieša?

Kas, pēc sieviešu domām, padara vīriešus par labiem mīlniekiem

Interese par seksu un aizrautība

Seksuālajai pieredzei nemaz nav tik lielas nozīmes un tā nemaz nav tik ļoti vajadzīga, kā bieži tiek domāts un runāts. Pat nepieredzējuši mīļākie var dāvāt viens otram gluži vai neticamas seksuālās  sajūtas. Atcerieties kaut vai savus pirmos seksuālos mēģinājumus. Pieredze – nulle, mīlas tehnika – nulle, bet abi kā septītajās debesīs no baudas!

Svarīga ir nevis pieredze, bet interese par partneri un uzmanība pret to. Svarīgas ir emocijas, maigums, mīlestība, izjūtas. Tieši tas aizkustina sievieti. Ikviena sieviete grib justies iekārota, mīlēta un seksuāla. Sieviete alkst pēc apbrīnas, sapņo par tās apliecinājumiem, gan redzamiem, gan dzirdamiem. Katra sieviete ilgojas pēc komplimentiem, vīrieša uzmanības, uzstājības, flirta un nepārprotamas intereses tieši par viņu.

Entuziasms

Liels loceklis ir labs tikai kino, nevis reālajā seksuālajā dzīvē. Uzmanīgs un gādīgs vīrietis ar vidēja izmēra peni sievieti līdz orgasmam novedīs daudz ātrāk nekā egoistisks milzīga locekļa īpašnieks. Baudu sagādā nevis izmērs, bet partnera vēlme apmierināt sievieti.

Tad vīrietis pie seksa ķeras ar entuziasmu, cenšas to padarīt daudzveidīgu, neaizmirst par prelūdiju un klitora stimulēšanu. Tad vīrietis ir izgudrotājs, nekautrējas izmēģināt ko jaunu un rosina arī sievieti eksperimentēt. Sekss automašīnā, brīvā dabā, uz mājas jumta, ūdenī, uz galda, koridorā un uz grīdas. Dažādas pozas, lomu spēles, seksa rotaļlietas un aksesuāri. Seksā svarīga ir vēlme un entuziasms. Tāpēc vislabākie mīļākie un mīļākās ir tie, kas seksā izrāda iniciatīvu un vienmēr ir gatavi nodoties mīlas priekiem.