Lamborghini stils

0
592
Tonino Lamborghini

Igors Malahovs

Nav grūti saprast, kāpēc cilvēkiem patīk superkāri ar bulli uz pārsega. Nopirkt šādu automobili – tas ir apmēram tāpat kā saņemt ielūgumu uz masonu ložu. Lai arī kas tu būtu parastajā dzīvē, bet, ja jau esi piesēdies pie Lamborghini stūres, tad droši vari sevi pieskaitīt pie elites.

Jau 1981. gadā firmas Lamborghini dibinātāja Ferručo Lambordžīni vecākais dēls Tonīno izveidoja kompāniju, kuras uzdevums bija sarūpēt premiālus aksesuārus tiem, kuri vēlas justies piederīgi elitei. Visnotaļ likumsakarīgi parādījās mobilie telefoni, pulksteņi, saulesbrilles, mēbeles un interjera priekšmeti ar slaveno logotipu Tonino Lamborghini, proti, to pašu bulli.

Tonino Lamborghini Tonino Lamborghini

Mēbeles, kas raisa asociācijas ar superkāru Lamborghini dizainu, tiek ražotas Florencē, rūpnīcā Formitalia. Īpašas uzmanības vērti ir rakstāmgaldi Tonino Lamborghini. Tie arī, gluži kā tāda paša nosaukuma automobiļu virsbūves, izceļas ar savām daudzajām šķautnēm. Izstrādājot reprezentatīvos biroja krēslus, par pamatu tika ņemts firmas sporta mašīnu sēdekļu dizains, kam raksturīgi spilgti izteiktie sānu balsti. Katra ādas apvilkuma vīlīte, protams, tāpat kā automašīnu sēdekļiem, tiek sašūta ar rokām.

Radot gaismas ķermeni ar izteiksmīgu nosaukumu Pipe Tech, par pamatu tika ņemta izpūtēja caurules konstrukcija. Slīpais griezums, hromējums un dubultā sistēma – viss tieši tāpat kā mūsdienu automobilim Lamborghini.

Tonino Lamborghini
Long Beach desk.
Tonino Lamborghini
Long Beach bar.
Tonino Lamborghini
Imola Carbon sofa, Imola Carbon chair and Pipe Tech lighting.
Tonino Lamborghini
Seating chair.