Derīgi padomi, kas garantē veiksmi

0
447
soveti dlja uspeha 2018

Jevgēnijs Smolovs

Gribi dabūt to, kā tev nekad nav bijis? Tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījis. Veiksme, tāpat kā nauda, nenāk pie kura katra. Nāk tikai pie tiem, kuri ir gatavi to saņemt.

Beidzot taču jāsaprot, ka nekas netiek dots par velti. Par katru, pat visniecīgāko panākumu  ir jāmaksā. Kā sev pievilināt veiksmi un mainīt savu dzīvi uz labo pusi?

Derīgi padomi, kas garantē veiksmi

 Nežēlo sevi

Sevi žēlo un uz visu pasauli mēdz apvainoties par tās netaisnību tikai neveiksminieki. Nenovel vainu uz apstākļiem un citiem cilvēkiem. Pats esi atbildīgs par savu dzīvi.

Tici, ka vari sasniegt ko vairāk

Cik stipri tu gribi sasniegt ko vairāk? Tava dzīve ir tieši tāda, kādu esi pelnījis. Paplašini savas vēlmes un pretenzijas pret šo pasauli un saņem visu, ko vēlies. Notici tam, ka vari sasniegt ko vairāk.

Celies agri

Pieradini sevi celties agri. Rīts ir visproduktīvākais darba laiks. Ja centīsies pagulēt ilgāk, ne uz kādiem sasniegumiem pat neceri.

Sāc ar visgrūtākajiem uzdevumiem

Vispirms jāpaveic paši laikietilpīgākie un sarežģītākie uzdevumi. Tad ātrāk tiksi galā ar visiem kārtējiem darbiem un tajos nesapīsies.

Dari to, no kā esi vairījies

Dažas lietas mēs pastāvīgi atliekam, lai gan tās mums ir ļoti svarīgas. Atlikt to, bez kā mērķis nav sasniedzams, ir gluži vienkārši muļķīgi.

Mācies sarunāties

Izlasi vismaz pāris grāmatu par komunikāciju. Prasme runāt, atrast kopsaucējus, manipulēt un iekarot uzticību noteikti nāks par labu.

Kļūsti par labāko savā jomā

Jebkurā darbības jomā vajadzīgi īsti profesionāļi. Kļūsti par vienu no labākajiem. Ja tev netīk sava darba vieta vai veids, apgūsti jaunu darbu.

Vairies no galējībām

Neierobežo savu spriestspēju un domāšanu. Neiedzen sevi rāmī. Meklē dažādus situācijas risinājumus. Esi objektīvs savos spriedumos.

Neveiksmes ir neizbēgamas

Neveiksmes dod iespēju iemācīties kaut ko jaunu un izpaust sevi pilnā mērā. Mācies pēc katra likteņa trieciena piecelties kājās, nevis palikt uz ceļiem.

Ko esi sācis, to izdari līdz galam

Strādā efektīvi, ja vajag – pat vairāk nekā astoņas stundas diennaktī. Gana esi padevies, atkāpies, slinkojis un pats sev neticējis.