Prêt-à-porter kolekcijas “Rudens-ziema 2017/18”

0
368

Anúsh

 Jakas

Pēdējo sezonu modes tendence – visu apģērba gabalu un detaļu ideāla saskaņa gan krāsas, gan faktūras ziņā – attiecas arī uz vīriešu virsdrēbēm.  Tieši tādus ideāli saskaņotus komplektus, kuros virsjaka ir dabisks pārējā apģērba turpinājums, šoziem piedāvā zīmoli Salvatore Ferragamo un Emenegildo Zegna.

Modē joprojām ir parkas un citas casual stila jakas, kas tagad ieguvušas vēl vairāk jaunu detaļu – nozīmītes, uzšuves, kažokādas apkakli, kā, piemēram, Dsquared2 kolekcijā, un, protams, arī mūžīgās, jau par klasiku kļuvušās “pūstās” stepētās jakas neitrālās krāsās. Tādas bija pārstāvētas Fendi un Dries Van Noten skatēs.

trend 2017/18

Plikāda

Plikādas puskažoki un jakas aukstajā sezonā ir labākie draugi, jo ne tikai silda, bet arī izskatās vīrišķīgi un stilīgi jebkurā situācijā. Šis virsdrēbju variants var būt gan klasisks un neitrālā krāsā, kā, piemēram, Boss un Paul Smith modeļi, gan arī oriģinālāks, ar spilgtiem uzrakstiem uz gaiša fona – kā tie modeļi, kurus var apskatīt modes nama Fendi tīmekļvietnē.

trend 2017/18

Kažokādas

Kažokādas izstrādājumi jau sen vairs nav sieviešu prerogatīva un aizvien biežāk parādās slaveno dizaineru radītajās vīriešu apģērbu kolekcijās. Šoziem būs modē ne tikai kažokādas jakas, kas jau iemantojušas savus cienītājus un bija redzamas Dolce&Gabbana skatē, bet arī oriģinālas virsdrēbes ar kažokādas piedurknēm – tādas iesaka modes nami Fendi un Diesel Black Gold.

trend 2017/18

Stepētas jakas

Vīriešu mode kļūst aizvien daudzveidīgāka un sagādā patīkamus pārsteigumus tiem, kuri turas tai līdzi. Tādi modes nami kā Fendi un Dolce&Gabbana 2018. gada ziemai piedāvā pagarinātas stepētas jakas ar kažokādas elementiem, bet zīmols Etro – lielu, brīvu, asimetrisku “pūsto” jaku, kas atgādina pončo.

trend 2017/18

Uzvalks

Klasiskais vīriešu uzvalks – viens no nemainīgajiem modes pasaules lielumiem – pēdējo gadu desmitu laikā tiešām nav sevišķi mainījies. Un sevišķi nemainīsies arī šajā sezonā. Zīmoli piedāvā nopietnu monohromu look (Berluti) vai arī rūtainu uzvalku komplektā ar bītleni (Versace).

Tomēr šai ziemai dizaineri radījuši arī tādus uzvalkus, kuri patiks neordinārām personībām, kuras nevēlas palikt nepamanītas pūļa vidū, proti, oriģinālus uzvalkus ar spilgtām detaļām un rotājumiem (Prada) vai asimetriskiem cita auduma ielaidumiem, kā Haider Ackermann modeļiem, kuri šķita ieradušies no cita laikmeta.

trend 2017/18