Prêt-à-porter “Rudens-ziema 2017/18” kolekcijas

0
400
Trend

Anúsh

Šī gada modes rudens acīmredzot nebūs garlaicīgs un iepriecinās ar spilgtām krāsām, oriģināliem modeļiem un drosmīgiem mākslinieciskiem risinājumiem. Atšķirībā no iepriekšējām sezonām, kas bija īsts greznas izšķērdības iemiesojums, šajā sezonā priekšroka tiek dota funkcionalitātei, komfortam, viengabalainībai un dabiskumam.

TrendMēteļi

Virsdrēbes patiesi ir katra vīrieša vizītkarte. Šosezon džentlmeņu mēteļos ir ieguldīts vairāk fantāzijas: dizaineri savu modeļu radīšanai izmantojuši fakturētus audumus, kas atgādina austrumu gobelēnus, (Dolce&Gabbana un Marni) vai arī rūtainus audumus, asimetrisku piegriezumu un tikai pāris vietās fiksētu aizdari (Etro).

Modes skates, protams, neiztika arī bez klasiskajiem modeļiem. Īpaši aktuāli šoruden ir brīvi piegriezti, figūrai nepieguloši mēteļi no dārgiem dziļas nokrāsas audumiem (Emporio Armani un Versace). Vēl viena tendence ir akcents uz apkakli, proti, klasisks mētelis ar neordināriem spilgtas krāsas vai apdrukātiem atlokiem, kā, piemēram, Fendi kolekcijā.

Trend

Āda

Ādas jakas un citi izstrādājumi droši vien nekad nezaudēs savu aktualitāti, jo ir praktiski, ērti valkājami un viegli pieskaņojami citiem apģērba gabaliem. Šajā sezonā tie kļuvuši vēl spilgtāki un šajā ziņā var sacensties ar dažu labu modeli no vasaras kolekcijām. Zīmols Valentino piedāvā īsu piesātināti sārtas nokrāsas jaku, bet Kenzo – modeli, kurā apvienotas ļoti kontrastainas krāsas.

TrendJau par klasiku kļuvusī jaka ar slīpo aizdari modes skatēs parādījās savā parastajā veidolā: melna, ar gaiša metāla furnitūru, kā zīmola Emporio Armani kolekcijā, bet ekscentriskākā variācijā – kā kombinezons ar rāvējslēdzējiem no apakšas līdz augšai, kas kombinējams ar baltu uzvalku un kaklasaiti, kā iesaka Les Hommes.

TrendAdījumi

Aukstā rudens dienā nekas nevar būt labāks par siltu adītu svīteri. Modes nami ir pārspējuši paši sevi un šai sezonai radījuši neparastus adījumu modeļus. Prada dizaineri piedāvā košu daudzkrāsainu svīteri hipiju stilā, bet Dolce&Gabbana – variantu neitrālā krāsā, toties ar amizantu aplikāciju.

TrendPar spīti visiem jaunievedumiem no podijiem nav pazuduši arī jau ierastie adīto svīteru un svītšotu modeļi. Tiesa, nu jau ar pagarinātām piedurknēm, kā LouisVuitton un Les Hommes kolekcijās. Tomēr galvenā vīriešiem paredzēto adījumu tendence ir pagarināti kardigani un svīteri, kas dažkārt stiepjas gandrīz vai līdz zemei, kā Balmain un Kenzo kolekcijās.

Trend

Dendijs

Šis īsta džentlmeņa, sieviešu siržu iekarotāja tēls ir dzimis aizpagājušā gadsimta Anglijā. Šā tēla veidošanai dizaineri bieži vien izmanto tādus paņēmienus kā trīsdaļīgs uzvalks, kas valkājams ar šķietamu, bet pārdomātu paviršību, (Haider Ackermann) vai spoža auduma žakete ar baikeru subkultūras elementiem (Balmain).

Trend