Laba seksa noslēpumi

0
721

Aleksandrs Katins

Ideālu, jo vairāk universālu ieteikumu, kā dažādot seksuālo dzīvi, īpaši ja tā ir citu cilvēku dzīve, protams, nav. Taču ir daži papildinājumi, kas palīdzēs kļūt par īstu profiņu. Protams, ar teoriju vien, lai arī labi iemācītu, ir par maz. Vajadzīga prakse. Tātad, par papildinājumiem. 

Stimulē G punktu

Pareizi iedarbojoties uz šo noslēpmaino punktu, savai dāmai var palīdzēt sasniegt košu orgasmu. Kā to atrast? Pietiks ar diviem makstī ieslidinātiem pirkstiem uzspiest uz tās priekšējās sieniņas. Mazais uzkalniņš, kuram uzspiežot, partnere sajutīs baudu, ir meklētais punkts.

Orientāciju, bet pēc tam punkta stimulāciju labsajūtas iegūšanai vislabāk veikt, dāmu apsēdinot uz galda malas.  Lai partnere savas kājiņas uzliek uz vīrieša pleciem, bet tas, ar savu lepnumu iekļuvis mīļotajā, atkal varēs lieliski stimulēt punktu.  Turklāt šajā gadījumā nodrošināta arī brīva piekļuve visam sievietes ķermenim: var to glāstīt un vērot reakciju.

Laba ir arī poza „Pizas tornis”, kad jaunkundze sevi uzsprauž uz vīrieša „nefrīta serdeņa”, kā senatnē ķīnieši devēja vīrieša atšķirības zīmi.  Galvenais ir nesteigties. Ritmiskas kustības, „serdeņa” spiediens uz priekšējo sieniņu, tātad uz G punktu un papildus prasmīgi glāsti palīdzēs sasniegt vienlaicīgu orgasmu.

Nevajag aizmirst kunilingu

Orālajā seksā pati galvenā ir prasme atslābināties. Un baudīt dāmas reakciju. Taču klitors ir jāglāsta ļoti maigi. Sieviete ir ļoti jutīga, tāpēc nevērīga un pārāk spēcīga darbošanās visu var sabojāt.  Nevajadzētu arī gluži kā spilvenā tur „burtiski ierakties” uz pāris stundām.  Tāpat nevajag aizmirt par gurniem, krūtīm un citām sievietes ķermeņa daļām. Tas baudu tikai vairos.

Neizslēdz anālo seksu

Šī patīkamā darbošanās gultā nav garlaicīga. Ir daudz pozu, kurās labsajūta pārņem abus. Ir svarīgi neaizmirst par higiēnu, aizsardzības līdzekļiem un labu ziedi.   Un, protams, iepriekš sava dāma jānoskaņo tā, lai viņa pienācīgi uzbudinātos. Tikai pēc tam var ķeries pie „tarāna”. Sieviete šajā pozā stāv, atspiedusies pret gultas vai  krēsla atzveltni. Bet vīrietis darbojas diezgan strauji un pārgalvīgi. Bet abi taču jūtas labi!

Ir vēl viens paņēmiens – „bruņrupucis”, kad sieviete apguļas uz elkoņos saliektām rokām, bet partneris ar visu ķermeni burtiski uzveļas viņai virsū, dziļi ietiecoties iekšā. Arī šajā gadījumā ir svarīgi nesteigties. Šādā pozā izdarot frikcijas, dāmai ir ērti kontrolēt ietiekšanās dziļumu, bet viņas vīrietis bez īpašas piepūles izbauda procesu.

Palīgs – seksa rotaļlieta

Skaidrība par sieviešu vibratoriem un fallimitatoriem jau ir iegūta. Taču ir arī tāds iepriecinātājs: gredzens uz vīrieša lepnuma. Tas izgatavots no mīksta silikona un viegli izstiepjams. To var uzvilkt gan prezervatīvam, gan dabiskajam rīkam. Mēdz būt arī metāla, ādas un plastikāta gredzeni. Dabiski, ka savu serdeni vajag apgredzenot tad, kad sasniegta kaut minimāla erekcija. Kad tā būs pilnīga, gredzens blīvi piekļausies un vairs nenoslīdēs. Turklāt šis gredzentiņš erekciju paildzina. Daži gredzeni apgādāti ar minivibratoriem, lai baudījums būtu košāks.

Seksam kopā ar šādu rotaļlietu par ideālu tiek uzskatīta jātnieces poza. Sievietei tā ir divkārt patīkama: pateicoties vibrācijai un diezgan ilgajai vīrieša erekcijai. Ne mazāk patīkamas sajūtas sagādās arī misionāru poza.  Maksimāls pieskāriens un spiediens uz gredzenu nodrošinās baudu abiem.

motor-2017-2_73-80-27