Tendences: Esam pilnīgā gatavībā

0
407
tendence

ANÚSH

Āda

Āda saglabā savas pozīcijas un paliek vīriešu garderobē pat vasarā. Šogad līdztekus jau sen iecienītajiem izstrādājumiem ar slīpo aizdari (piemēram, Dsquared2 kolekcijā) modē ir drosmīgāki ādas izstrādājumi: tostarp ar maigām puķēm izšūtās  zīmola Gucci jakas vai Roberto Cavalli rūtainās žaketes.

Dendiji

Mūsdienu dendiji aizvien mazāk līdzinās senajiem džentlmeņiem – meitu medniekiem, bet vairāk kļūst par moderniem izaicinošiem  metroseksuāļiem. Jāteic, ka no uzvalka koncepcijas dizaineri nav atteikušies, bet klasiku papildinājuši ar drosmīgām apdrukām, kā to darījuši arī  Dior Homme un VivienneWestwood. Šovasar pie šādiem uzvalkiem vajadzētu valkāt klasiskas kurpes vai mokasīnus.

tendenceRūtis

Šī apdruka vairāk nekā jebkura cita asociējas ar Angliju un retrostilu, kas pie mums atnācis no pagājušā gadsimta. Jāteic, ka moderni ir klasiskas rūtis izmantot salikumā ne tikai ar gaišām biksēm, kurām ir iegludināta vīle, kā to dara marka Paul Smith, bet arī ar brīvi krītošām biksēm, kas papildinātas ar metāliskiem elementiem un ķēdēm, kā skatē demonstrēja Dior Homme.

tendenceBaltā krāsa

Baltā ir vienīgā krāsa, bez kuras nav iedomājamas vasaras kolekcijas. Šajā sezonā modes nami ieteic tajā ietērpties no galvas līdz papēžiem, lai kādu apģērbu jūs izvēlētos – divrindu uzvalku ar pagarinātu žaketi, kādu piedāvā Dries Van Noten, vai Junya Watanabe skatēs redzēto kombinezonu komplektā ar klasisko salmu cepuri.

tendencePuķes

Kolekcijās, ko pasaules slavenie dizaineri veidojuši vīriešiem, arvien biežāk parādās apdrukas ar augu valsts ornamentiem un visdažādāko šķirņu puķu rakstiem. Šajā sezonā stiprajam dzimumam ieteic brutālus kreklus ar puķu tematikai veltītām apdrukām, kādi bija Gucci kolekcijā, vai ar spilgtām svītrām, kādas piedāvā  Roberto Cavalli.

tendenceKičs

Dzīvnieku un cilvēku attēli uz krekliņiem un jakām nav nekas jauns, bet šovasar dizaineri spēruši soli tālāk un uz saviem izstrādājumiem izvietojuši visneparastākos zīmējumus un fotogrāfijas: kailu sieviešu attēlus modeļiem izvēlējies Raf Simons, bet Christopher Kane savā kolekcijā uz putekļumēteļarāda cilvēku ar revolveri.

tendence