Kuras pozas nepatīk dāmām

0
729
sekss

Dace Ozola

Pieaugušajiem domātajās filmās šādas pozas un situācijas ir ierastas. Acīmredzot tāpēc, saskatījušies kino, daudzi vīrieši tās iekļāvuši savā mīlas rotaļu arsenālā. Turklāt nemaz nav pajautājuši jaunkundzēm, kā viņam tas patīk. Patiesībā diezgan daudzas no filmās redzētajām situācijām nemaz nav dāmu iecienītas. Kuras tās ir? Kā ar dāmām nevajadzētu apieties? Tātad, vīrieši, iegaumējiet!  

Duša vai vanna?

Īstenībā ne viena, ne otra. Slapjš, slidens, var iedzīvoties traumā vai kaisles brīdī kaut ko sastiept. Arī dabiskais “eļļojums”, nemaz jau nerunājot par speciālajiem līdzekļiem, pamatīgi noskalojas. Sievietes vannasistabā labprāt uzsāk procesu, taču galvenajai nodarbei lielākoties izvēlētos citu, mazāk ekstrēmu vietu.

Poza 69

Patiešām, daudzām tā ir pieņemama. Taču ir arī cits viedoklis: dāmām, tā sakot, nepatīk šāda kompozīcija pie sejas. Protams, var aizvērt acis, bet daudzas vēlas pavērot glāstus baudoša vīrieša reakciju. Turklāt traucē augumu garuma starpība. Kā uzskata tā puse, kas mēģinājusi pozā 69 gūt baudu, orgasmu tajā ir grūtāk sasniegt. Taču jautājums ir strīdīgs.  Tomēr labāk būs, ja pirms šīs fantāzijas īstenošanas pajautāsiet partnerei, kā viņa raugās – nē, ne jau uz mīļotā kājām vai izkarināto instalāciju, bet uz pašu pozu.

Pastāvēsim?

Ja pietrūkst spēka aizkļūt līdz gultai vai citai horizontālai virsmai, var, protams, pakavēties priekšnamā. Tomēr jaunkundzei stāvus ir diezgan grūti atslābināties. Taču, ja pāris ir Gulivers un Īkstīte, viss var izdoties lieliski. Viņam pietiek spēka viņu noturēt piepaceltu, bet viņai gluži vienkārši ir cieši jāturas un gan ar rokām, gan ar kājām partneris cieši jāapskauj.

Vai nodarbosimies ar akrobātiku?

“Ķerra”, “tiltiņš”, citi sarežģīti akrobātikas paņēmieni – tie droši vien vairāk piemēroti pornofilmu aktieriem vai akrobātiem. Vienkāršiem mirstīgajiem būs grūti oriģinālajā pozā pat nostāvēt, nemaz jau nerunājot par vēlmi gūt apmierinājumu.

Un vēl – dāmām nepatīk pēkšņi telefona zvani (īpaši tas, ka viņš pārtrauc procesu!), pārāk muļķīgi un vulgāri jociņi, pārlieka brutalitāte, kas robežojas ar rupjību.