Esam pilnīgā gatavībā: Prêt-à-porter „Pavasaris-vasara 2017” kolekcijas

0
390
Trend

Jūs taču piekritīsit, ka neierobežotas informācijas plūsmas apstākļos izvēlēties vajadzīgos faktus ir ļoti grūti. Taču vienā ziņā mēs varam jums sniegt atbalstu, proti, palīdzēt tikt skaidrībā par galvenajām sezonas tendencēm. Mēs izanalizējām visas sezonas “Pavasaris­-vasara 2017” vīriešu modes nedēļas skates un izvēlējāmies visaktuālākās tendences. Jums atliek tikai izvēlēties to, kas patīk vislabāk.

Apdrukas

Viens no pašiem modernākajiem paņēmieniem, šīs sezonas hīts, ir dažādu apdruku apvienošana vienā veidolā. Nebaidieties salikt kopā ģeometriskus, abstraktus un puķu motīvus (HaiderAckerman, MSGM). Jo neparastāks salikums, jo labāk! Ir vērts pievērst uzmanību zīmējumam, kas imitē zebras krāsojumu (LouisVuitton, Tiger of Sweden). Vasaras garderobē ideāli iederēsies safari stils.

Trend

Tekstūra

“Denims virs denima” – tāda ir šīs sezonas devīze. Vai jūtat divdesmitā gadsimta deviņdesmito gadu noskaņu? Jo jums vairāk džinsbikšu, jo labāk! Vienīgā prasība ir tāda, ka materiālam jābūt vienā krāsā.  Monohromus kreklus (Balmain), jakas, vestes, žaketes (Off-White), plānos mēteļus un, protams, pašas džinsbikses – to visu var un pat vajag apvienot, lai iegūtu modernu veidolu. Bet paši drosmīgākie var izmēģināt Valentino džinsauduma kombinezonu!

Trend

Siluets

Akcentēta plecu daļa – tā ir ultramoderna tendence, kas pārņēmusi ne tikai vīriešu podestus, bet arī sieviešu apģērbu skates. Izvēlieties oversize fasona plānos mēteļus, jakas un žaketes, kādas bija redzamas Jil Sander skatē. Nevairieties no pārlieku masīva veidola. Jo apjoms lielāks, jo labāk!

Trend

Kombinēšana

Dizaineri aktīvi ievieš tā saucamo pagalmu šiku. Šī tendence – atsauce uz pārgalvīgajiem deviņdesmitajiem gadiem – neatstāj vienaldzīgu nevienu, sākot ar pašiem slavenākajiem modes namiem un beidzot ar vintāžas tipa veikaliņiem. Droši kombinējiet sportiskos, “huligāniskos” elementus ar klasiskiem garderobes piederumiem – krekliem, uzvalkiem (Gosha Rubchinskiy, Lanvin). Nevajadzētu aizmirst Viktorijas laika trendu. Vienā tonī ieturēts uzvalks ar efektīgu apdruku (Gucci, Coach 1941) ir vēl viens satriecošs salikums.

Trend

Akcents

Absolūti nav jābrīnās par to, ka šīs sezonas galvenais aksesuārs ir žokejcepure. Atkal jau no deviņdesmitajiem gadiem. Tagad tā ir ne tikai sportiskas formas sastāvdaļa, bet arī obligāts stilīguma atribūts, kas sadzīvo ar žaketi, klasisku trenču un plānu mēteli. Pievēršot uzmanību šīs sezonas apaviem, jāatzīmē, ka dizaineri neskopojas ar krāsām! Tās ir piesātinātas, apdrukas – uzkrītošas. Spilgti apavi ir tieši tas, kas atvaļinājumu sezonai vajadzīgs!

Trend

Must-have

Bombers, kas no beisbolistu arsenāla pārceļojis pie vienkāršajiem mirstīgajiem, jau ne pirmo reizi ieņem svarīgu vietu vīriešu ikdienas garderobē. Šķiet, ka tieši šovasar bomberu tematika sasniegs savu apogeju. Modelētāji izlaiduši šo praktisko apģērba gabalu visos iespējamo variantos: sākot ar izšūtiem zīda un beidzot ar ādas (Dior Homme, Hermes) un zamša modeļiem (LouisVuitton). Jums atliek tikai izvēlēties!

Trend