Astra Motors – draudzīgs, universāls palīgs

0
448
Astra Motors

Automobilis jau sen ir nevis greznumlieta, bet pārvietošanās līdzeklis. Un ir ļoti svarīgi, lai šis noderīgais izgudrojums būtu drošs. Taču, lai mašīna labi kalpotu, tā pareizi jākopj. 

Kas ir pareiza apkope? Tā ietver gan “slimības” profilaksi, gan pareizi noteiktu diagnozi, gan augstā kvalitātē veiktus remontdarbus. Bet ne jau visi autovadītāji vēlas savu “klepojošo” automobili vadāt pie “šauriem” speciālistiem dažādās vietās, kuri katrs risina kādu vienu konkrētu problēmu. Daudzi dod priekšroku principam, kas ir spēkā lielveikalā, kur var iegādāties gan zivis, gan gaļu, gan dārzeņus, gan šķīvjus.

Tieši šādu darba principu sev izvēlējusies autoremonta centra Astra Motors komanda ar Miķeli Bērziņu priekšgalā. Tā veic faktiski jebkurus darbus. Turklāt necenšas sevi iztēlot par supervaroņiem, kas tiks galā ar jebkuru uzdevumu, jo ir taču mezgli un agregāti, kurus saved kārtībā tikai specializētajos servisos.

Astra Motors Astra MotorsTurklāt ne jau visi Astra Motors darbinieki ir tikpat pieredzējuši profesionāļi kā vadītājs, kas pieredzi krājis, gan dīleru centros, gan parastos autoservisos veicot visdažādāko mašīnu profilaksi un remontu. Te darba gaitas sāk arī jaunie, kas ieradušies no skolas sola vai pēc specializētās koledžas beigšanas.

Astra Motors– Uzskatu, ka ir ļoti svarīgi palīdzēt jauniešiem apgūt profesiju, – saka Miķelis. – Kur gan citur viņi pie pieredzes tiks? Arī es mācījos, skatoties, kā strādā meistari. Taču gribu teikt, manuprāt, vēl ko svarīgu. Ir par maz būt augstas raudzes profesionālim, kas spēj veikt vissarežģītāko remontu; ir par maz būt universālam lietpratējam, kas daudz ko spēj. Ir jāprot iemantot klientu uzticību un labvēlību. Un tas jāpanāk ne tikai ar pieklājību, kas, protams, ir nepieciešama. Ir svarīgi, dažkārt pat ņemot palīgā pirkstus, izskaidrot bojājuma cēloni, “cilvēciskā valodā”, savu stāstījumu nepiebārstot ar terminiem, pastāstīt, ko mēs darīsim un kāpēc.  Sapratne rada uzticēšanos.

Par to Miķelis un viņa komanda ir pilnīgi pārliecināti, jo pusotra gada laikā Astra Motors ieguvusi pastāvīgos klientus, no kuriem daudzi kļuvuši, ja ne gluži par meistaru draugiem, tad par labiem paziņām gan. Un tā ir liela vērtība.

… Mūžīgais dzinējs vēl nav izgudrots. Bet, kad tas notiks, arī šim dzinējam, iespējams, radīsies kāda ķibele. Un tad varēs droši doties pie Astra Motors. Tur izremontēs.

Astra Motors

Gunāra Astras iela 5, Rīga
Tel: +371 26634333, 67198198
www.astra motors.lv