Saskaņā ar noklusēšanas likumu

0
379
sekss

Dace Ozola

Likumi ir spēkā itin visur. „Nestāvi zem celtņa strēles!” celtniecībā, „Nekāp – nositīs!”, kad runa ir par elektrību. Bet ir arī nerakstīti likumi, kas tomēr tiek strikti ievēroti, kā saka matemātiķi – saskaņā ar noklusēšanas principu.

Tas attiecas arī uz flirtu, seksu, parastajām vīrieša un sievietes attiecībām. Par šādiem nerakstītiem noteikumiem-likumiem-aksiomām nerunā ne jaunkundzes, ne džentlmeņi. Vieni tāpēc, ka tos nezina. Citi tos gluži vienkārši pilda, jo  runāt par tiem nav pieņemts. Atkal, tā sakot, saskaņā ar noklusēšanas principu.

Kas tad tie ir par noteikumiem? Lūk, daži, kuru strikta pildīšana palīdz gūt patiesu baudu no seksa.

Adekvātums

Jo īpaši tas ir svarīgs, kad gadās sekss ar nepazīstamu sievieti (vai vīrieti). Ļaujoties šādai „nejaušībai”, dāma  – lai cik brīvi viņas justos – tomēr no vīrieša gaida adekvātu uzvedību, lasi: cieņpilnu attieksmi. Rupjība, kas tiek iztēlota par brutalitāti, ir nevietā. Tā daiļavu var gluži vienkārši atbaidīt. Labāk turēties pie prognozējamas rīcības. Ja tomēr ļoti gribas demonstrēt prasmi pārsteigt ar negaidītām pasāžām, labāk ir jau iepriekš par to vienoties. Vai vismaz brīdināt, nevis uzreiz mežonīgi klupt virsū.

Maigums un rupjība

Abiem jābūt līdzsvarā. Jaunkundzēm jau patīk gan džentlmeņi, gan izteikti tēviņi, nekaunīgi un nevaldāmi. Tomēr delikātiem jābūt! Lai ir dzīvnieciska kaisle ar rēkšanu un mētāšanu, taču un cieņai un cēlsirdībai pret partneri jābūt. Lai sieviete sasniegtu orgasmu, svarīgs ir gan maigums, gan demonstratīva rupjība (ne jau tīrā veidā). Šāda kombinācija pacels sievieti (arī vīrieti) baudas virsotnē.

sekssMazāk jautājumu!

Ja vien jūs zinātu, cik daudziem šie jautājumi lieguši gūt baudu no seksa vai vispār tikt pie tā! Nevajag tincināt, vai viņai patīk tā vai cita poza, vai viņa vēlas to izmēģināt! Un nekādā gadījumā nevajag vaicāt, kā viņa pēc septiņu ballu skalas novērtē pašu procesu. Labāk dari tā, kā pats uzskati par vajadzīgu. Bet dāma vai nu atbalstīs tevi, vai liks saprast, ka šāda iecere viņai nav īsti pa prātam. Prognozēšana ir seksa ienaidniece. Bet jautājumi un atbilžu gaidīšana uz tiem mīlas priekus padara prognozējamus. Bet tas nepavisam nav labi.

Sekss vai mīlestība?

Lai cik dīvaini tas būtu, bet labam seksam traucē mīlestība. Vismaz tā uzskata eksperti un zinātnieki. Pēc vīnu domām, cilvēki, kas ir iemīlējušies un mīl, kļūst pārlieku viegli aizkustināmi, bet dažkārt arī ērmoti, lai gan īstenībā viņiem vajadzīgs gluži vienkārši  lielisks sekss. Tie ieteikts atmest biklumu un mīlestības trīsas. Citādi viss sanāks ierasti un garlaicīgi (strīdīgs apgalvojums). Bet, ja jaunkundzi, tā sakot, iegūtu ar īstu degsmi un kvēli, bez jebkādiem reveransiem un klanīšanās… Viņas pateicība un sajūsma būtu ļoti liela.