Modes tendences. Prêt-à-porter kolekcijas

0
437
Trends

ANÚSH

Plikkažoki

Šī veida virsdrēbes ir tik ļoti universālas, ka bez tām neiztiek neviena ziema. Šogad plikkažoki ir kļuvuši interesantāki – tiem parādījušās apkakles spilgtās krāsās, kā tas redzams Fendi kolekcijā, bet pati kažokāda kļuvusi raiba, kādu demonstrēja Givenchy. Vairāk ierastus modeļus mierīgākā krāsā piedāvā Jil Sander un Dior Homme.

Kažokādas

Vīrieši kažokos – tas modes pasaulē jau sen vairs nav nekas jauns. Taču sieviešu kolekcijās  kažokādas izstrādājumi ir raibi un koši, turpretī vīrišķīgajā interpretācijā – atturīgi un lakoniski. Modes nami Emporio Armani un Burberry kažokādas virsdrēbes piedāvā mierīgos pelēkos toņos, bet Balmain – elegantus mēteļus ar izšūtu kažokādas vesti.

Trends„Pūstās” jakas

Pēdējā laikā ir moderni casual stila virsdrēbes apvienot ar eleganto stilu. Modes nams Versace piedāvā stepētu jaku vilkt tieši virs lietišķa uzvalka, bet Burberry – to valkāt kopā ar mazāk izteiktu biroja apģērba komplektu. Šajā sezonā aktuālas ir arī jakas, kas saskan ar bikšu un apavu krāsu gammu, kā bija redzams Moschino un Dior Homme skatēs.

TrendsSvītras

Svītraini uzvalki, kas atgādina gangsterus no deviņpadsmitā gadsimta divdesmitajiem gadiem, ir šīs ziemas trends. Klasiskais melnā un baltā salikums, kāds ir zīmolam Versace vai Marni, derēs  konservatīviem vīriešiem, bet drosmīgākajiem Vivienne Westwood piedāvā uzvalkus ar diezgan košām, kontrastējošām svītrām.

TrendsUzvalki

Lai kādas pārmaiņas, pateicoties jauno modes dizaineru fantāzijai, būtu pieredzējis šis apģērba veids, agrāk vai vēlāk tas atgriežas pie pirmsākumiem. Arī šoziem esam atgriezušies pie klasikas. Modē ir gan divrindu uzvalki retro nokrāsā (Salvatore Ferragamo), gan „hipīgāki” – žakete ar vienu vai divām pogām. Tādi bija Canali un Versace kolekcijās.

Trends