Spēlēšanās ar kontrastiem: Modes tendences Prêt-à-porter „Rudens-ziema 2016/17” kolekcijas

0
488
pret-a-porter

ANÚSH

Ar to aizrāvušies gan slavenie modes nami, gan jaunpienācēji. Neuzkrītošie, maigie pasteļtoņi labi sadzīvo ar piesātinātām krāsām. Modē ir plati, slīpi, uzpūsti pleci un mīksti svīteri, ādas jakas izaicinošās krāsās un keipi… Džentlmeņiem atliek vienīgi izvēlēties savu veidolu.

Dendijs

Veidols, kāds angļu lovelasam jeb meitu medniekam tiek piešķirts mūsdienās, iespējams, šķitīs zīmēts ar pārlieku lielu patosu. Piemēram, mūsdienu dendijam pēc Vivienne Westwood domām vajadzētu valkāt piegulošu mīksta auduma žaketi ar kontrastainu apdruku un Saint Lauren trendu – apspīlētas bikses visdažādākajās krāsās.

pret-a-porterDenims

Džinsaudums jau sen sevi apliecinājis kā izturīgs un patīkams materiāls, kas labi iederas komplektos. 2016. gada rudenī brendi ieteic denimā ietērpties no galvas līdz papēžiem.  Uzvalkus ar dīvainiem rakstiem piedāvā Roberto Cavalli un Dolce&Gabbana, bet praktiskus kombinezonus – Antonio Marras.

pret-a-porterAdījumi

Silti adījumi vīriešiem pacēlušies jaunā līmenī – dizaineri piedāvā drosmīgus zīmējumus un neparastas krāsas. Taureņi un kobras uz svīteriem parādījušies Givenchy un Alexander McQueen kolekcijās. Citi modes nami, tostarp Prada, turas pie mazāk ekstremālām idejām, taču neatsakās no spilgtām krāsām.

pret-a-porterĀda

Pieklājīgi paklanoties jau nedaudz apnikušajai, bet jau par klasiku kļuvušajai jakai ar slīpo aizdari, modes brendi šoruden priekšroku dod spilgtām un huligāniskām ādas izstrādājumu krāsām. Asimetriskas apdrukas visās varavīksnes krāsās piedāvā Valentino un Dolce&Gabbana. Kas gan pelēkā rudenī var būt labāks par tām?

pret-a-porterMēteļi

Šajā sezonā modē ir kontrasti. No vienas puses – lakoniski, klasiski virsdrēbju modeļi neitrālā krāsā, kuri labi sader ar citiem apģērbiem – no džinsiem līdz uzvalkiem. Tieši šādus modeļus piedāvā Hermes un Saint Lauren. Un atturīgumu kliedē tikai izplūdusi svītrveida apdruka – kā Kenzo vai Berluti piedāvājumos.

pret-a-porter