Ko grib sievietes?

0
444
sekss

Protams, daudz ko. Šoreiz globālas problēmas nerisināsim, bet runāsim par to, kas gan pieredzējušu dāmu, gan naivu jaunkundžu acīs vīrieti dara seksuālu. Kuras īpašības tās ir? Visbeidzot par to, kas visvairāk uzbudina, liek mocīties un alkaini tvīkt gaidās?

1. Pārliecinātība.Vīrietis kļūst seksuāls, kad ir pārliecināts par sevi un savu rīcību. Pievērsiet uzmanību niansei: nejauciet ar pašapziņu! Un tā nebūt nav lingvistiska rotaļāšanās ar vārdiem. Tam ir dziļš pamats. Par sevi pārliecināts vīrietis zina, ko dara, viņš neuztraucas par sīkumiem. Viņa kustības ir tādas kā par sevi drošam plēsoņam, kuru vājais dzimums pievelk vienmēr. Intuitīvi viņas zina: par sevi pārliecināts vīrietis arī gultā laiku velti nezaudēs, bet visu izdarīs, kā nākas.

2. Dāsnums. Vīrieti seksuālu dara arī dāsnums – gan attiecībā uz naudu, gan emocijām. Vīrieši, kas skopojas ar naudu un jūtām, ir slikti mīlētāji. To rāda pieredze. Taču sievieti, kas ir tā vērta, tikai un vienīgi svaidīšanās ar naudu un paškontroles trūkums pievilināt nevar. Ir nepieciešams smalks aprēķins (ja runājam par naudu) un spilgtas emocijas (ja runa ir par jūtu dāsnumu). Taču ne kupča stilā!

3. Spēks. Vīrieti seksuālu dara arī fizisks spēks – platas krūtis, stipras rokas, cieti, nevis ļengani vēdera muskuļi un noļukusi sēžamvieta! Te labs palīgs būtu trenažieru zāle.

4. Humora izjūta. Bez tās nekādi neiztikt! Sievietes dodas prom no saviesīgiem vakariem un naktsklubiem apskāvušās ar tiem, kas pratuši viņas sasmīdināt. Pat tad, ja šie vīrieši nav nekādi Holivudas skaistuļi. Garlaicīgs, apnicīgs radījums paliek bešā (proti, neizbaudījis valdzinošas, atraisītas būtnes dāvātos seksuālos priekus).

sekss5. Maigums.Vīrieti seksuālu dara viņa prasme būt maigam un rūpīgam. Atbrīvojot izraudzīto būtni no rūpēm un raizēm, vīrietis apliecina: arī gultā es būšu maigs un mīļš. Tādam vīrietim panākumi ir garantēti.

6. Intelekts. Slavenā aktrise Faina Raņevska mēdza atgādināt: “Daudzi sūrojas par savu ārējo izskatu, bet neviens – par savām smadzenēm.” Tā ir visīstākā patiesība. Seksualitātes līmenis brīnumainā kārtā ceļas, ja vīrietis ir gudrs un asprātīgs. Proti, ja viņam piemīt intelekts. Galu galā, atstājot aiz sevis saburzītos palagus, par kaut ko taču ir jārunā! Nav jau jārisina pasaules mēroga problēmas, tomēr vismaz kaut ko derētu apspriest. Piemēram, Van Goga izstādi vai Labutēna apavu modeļus…

7. Noslēpumainība. Vīrieti seksuālu dara zināma noslēpumainība, mīklainība. Taču arī šajā ziņā svarīgi ir nepārspīlēt. Par misteru X vai par vienkāršu pāķi arī nav ieteicams izlikties. Šai ziņā ir svarīga mērenība. Lai sieviete atšifrē vīrieti pakāpeniski, soli pa solim. Tas varētu šķist dīvaini, taču seksualitātes oreols apņem Terra incognita tipa vīrieti.

8. Uzstājība un brutalitāte. Protams, katra sieviete, vai tā būtu daudz pieredzējusi dāma vai gandrīz ne reizi neskūpstīta jaunkundze, gaida tieši to, kurš salauzīs viņas pretestību, iedzimto kaunīgumu un kautrību. Proti, uzstājīgu vīrieti (nevis bezkauņu), brutālu (nevis rupekli), kas demonstrē savu iekāri (nevis miesas kārību). Citiem vārdiem sakot, alfa tēviņu.

Šādiem priekšstatiem ir grūti atbilst! Ko lai dara?! Ar sievietēm nekad nav bijis viegli…