Viola Bailey – kinozvaigzne pieaugušajiem

0
2177
Viola Bailey

Ivars Krauklis

Latvijas aktrise, kas ar pseidonīmu Viola Beilija (Viola Bailey) piedalās pieaugušajiem domātās filmās, jau vairākus gadus strādā vienā no Eiropas studijām, kas pilda privātos pasūtījumus. Mēs ar Violu tikāmies Rīgā.  Un viņa nedaudz pastāstīja par sevi.   

– Ar šāda veida kino es iepazinos diezgan agri, jau bērnībā.  Kaili ķermeņi un pat tas, kas notiek uz ekrāna, mani nemaz nemulsināja, – stāsta Viola. – Vienīgais, kas saintriģēja, bija sievietes kunkstēšana kadrā. Tobrīd domāju: tātad viņai tas ir patīkami, pat ļoti patīkami!  Bija interesanti, kas tas īsti ir.  No draugiem pagalmā tincināju skaidrojumus… Un uzzināju, ka tas ir sekss.  Izpētīju arī ko vairāk, pat to, kas nebija skaidrs daudziem pieaugušajiem. Paziņu lokā mani tagad dēvē par samaitātu.  Un man, ja runājam godīgi, tas ļoti patīk.

Pirms filmēšanās pieaugušajiem domātās filmās viņas intereses un vēlmes pilnā mērā dzīvē nevarēja izpausties. Tās bija un palika tikai fantāzijas.  Kad Viola sāka piedalīties filmās, atvērās plašas iespējas īstenot jebkuru fantāziju.  Meitene ļoti drīz saprata, ka viņai tas ļoti patīk.

– Man patīk justies iekārotai un seksuālai, man patīk zināt, ka kameras otrā pusē sēž vīrieši, kuriem pat mans skatiens sagādā prieku, – saka Viola. – Kaitina tikai ilgā gatavošanās pašam action – makijāža, frizūras veidošana, vietas izvēle un visādi sīkumi.  Man bieži jautā, kā vīriešiem izdodas nefinišējot tik ilgi nodarboties ar seksu, turklāt ar skaistām sievietēm. Izskaidrojums ir tāds, ka aktieri “darbiņu” labi prot, viņi iemācījušies kontrolēt savu “finišu”.  Savukārt daži aktieri, ar kuriem kopā esmu strādājusi, pie tā paša “finiša” varēja nonākt burtiski pēc signāla. Pat man ir noslēpums, kā kaut kas tāds ir iespējams.

Nevaru atturēties no jautājuma: vai draugi un tuvinieki zina, ar ko nodarbojaties? Un kāda ir viņu attieksme pret to?

– Visi zina, – atbild Viola. – Draugi nebrīnās, jo es vienmēr esmu bijusi uz to tendēta.   Bet vecāki mani pieņem tādu, kāda esmu, jo es taču neko sliktu nedaru.  Es gluži vienkārši dzīvoju un daru to, ko vēlos, un to, kas man patīk.  Man patīk filmēties.  Ja grib, lai viss būtu detalizēti un skaisti, vienu epizodi filmē divas stundas.  Ja uzņem ar pirmo reizi non stop režīmā, tad vajadzīgas 20–40 minūtes.

Es šajā biznesā esmu nesen, tāpēc nevaru teikt, ka būtu kaut ko sasniegusi, es taču filmējos Eiropā, bet Eiropa salīdzinājumā ar Ameriku, nu, paši taču zināt… Tieši tāpat kā katra dziedātāja, modele, aktrise savā profesijā tiecas būt pati labākā, arī erotiskā kino aktieri vēlas izvirzīties pirmajās rindās.  Tiesa, manuprāt, nav iespējams no miljona izvēlēties kādu vienu, katram taču ir sava gaume.

 Vai baidāties saslimt ar AIDS, inficēties ar HIV? Cik biežas ir pārbaudes?

– Mana žanra aktieriem pārbaudes ir pēc katrām divām nedēļām-mēneša, inficēšanās draudi nav lielāki par iespēju kaut ko “saķert”, noskūpstot nepazīstamu pretimnācēju.

Ko jūs gribētu savā izskatā mainīt?  Un vai vispār tāda vēlēšanās ir?

– Izskats mani pilnībā apmierina, – saka Viola. – Man patīk viss dabiskais, augstu vērtēju visu, ko devuši vecāki.  Kālab būtu vajadzīga jebkāda ķirurgu iejaukšanās?  Es nedomāju ķirurģiski bojāt savu seju un ķermeni.  Maksimālais, kam varu piekrist, ir sporta zāles apmeklēšana, lai tad, kad vajadzēs, ķermeni padarītu tvirtāku.

Kādam jābūt vīrietim, lai viņš jums patiesi patiktu?

– Vīrietim jābūt vīrišķīgam, – uzskata Viola. – Un ar to ir daudz pateikts. Taču visspilgtākā ir sajūta, ka viņš ir stiprāks par tevi, un tu jūties pasargāta. Lai kas notiktu, viņš atradīs izeju no visgrūtākās situācijas.

Viola BaileyVai jūsu, nevis Violas Beilijas arsenālā ir kādi slepeni paņēmieni vīriešu savaldzināšanai?  Varbūt slepeni paņēmieni nemaz nav vajadzīgi, jo daudzi vīrieši jau tāpat jūs iekāro?

– Balstoties uz savu pieredzi, esmu ievērojusi: apģērbs nav tas ierocis, kas palīdz piesaistīt vīriešus, – saka Viola. – Dziļš dekoltē arī.  Pats bīstamākais ierocis ir skatiens.  Dažkārt skatiens spēj saintriģēt vairāk nekā blakus dejojoša kaila meitene.

Kas patīk vairāk: vadīt un virzīt vīrieti gultā vai nodot iniciatīvu viņa rokās?

– Man patīk pirmajai sākt rotaļu, būt iniciatorei, bet, tiklīdz rotaļa pāriet jaunā līmenī, “rīcības līmenī”, patīkamāk ir gluži vienkārši atdoties savam partnerim.

– Kura ir vislielākā muļķība, ko vīrieši pieļauj gultā ar sievieti?

– Dažkārt vīrieši pieļauj daudzas sīkas aplamības, bet uz tām var pievērt acis un pateikt priekšā, kas un kā pareizi jādara.  Visplašāk izplatītā kļūda ir uzsākt rīcību bez iepriekšējiem glāstiem.  Sieviete vēl ir “auksta”, bet vīrietis jau pilnā sparā sāk “darboties”.  Ir vēl viena kļūda – vīrietis agresīvi nopūlas un drīzāk rīvē, nevis glāsta sievietes intīmās vietiņas.  Man bieži jautā, kuri ir visiedarbīgākie paņēmieni, kas palīdz “uzkarsēt” sievieti, lai sekss būtu satriecošs.  Domāju, ka tas nav atkarīgs no vīrieša vien.  Ja viņš ir pat ļoti seksuāls, bet viņa partnere, teiksim, “ne un ne”, neprātīgas un vētrainas nakts nebūs.  Abiem partneriem jābūt aktīviem, abiem vajadzīga kaisle.

Un vēl man reizumis lūdz dot padomu vīriešiem, kā palielināt meistarību, lai gultā ar sievieti būtu vajadzīgos augstumos. Un es vienmēr atbildu, ka nekādus padomus nevaru dot. Tas nāk ar laiku, to nevar iemācīties, lasot grāmatas vai skatoties filmas. Kad vīrietis atrod “pareizo”, proti, savu sievieti, viņi mācās viens no otra, apmainās ar fantāzijām.  Vienīgais ieteikums ir šāds: vīrieši, nevajag kautrēties, uzdrīkstieties fantazēt!