Pamoki mani, pamoki!..

0
486
Sex

Ak, cik gan smagi vīrieši maldās, ja domā, ka sievietēm vajag tikai maigus glāstus, bučiņas, mīļus vārdus un čubināšanos! Romantikai, protams, nav ne vainas, bet arī spēku un brutalitāti neviens vēl nav atcēlis. Daudzas sievietes ļoti bieži jūtas gluži kā izsalkušas pēc rupja, skarba, nekaunīga seksa…

Kāpēc? Ar ko tad rupjš sekss ir tik pievilcīgs? Zinātnieki šo fenomenu skaidro ar to, ka sievietes sajūsmina šāda prātā iešāvusies doma: lūk, cik ļoti viņš mani grib! Sasaista, pat žņaudz un  dunkā, lai tikai es no viņa neietu projām… Pilnīgi atslābināties, atdodoties stipra tēviņa varā, arī ir patīkami. Viņš ir agresīvs? Tikai tāpēc, ka kaislīgs un kaisle tik liela, ka viņš to nespēj savaldīt! Jā, mazliet baigi gan ir, bet tik uzbudinoši… Kā pareizi nodarboties ar rupju un skarbu seksu? Starp citu, arī tam ir zināmi noteikumi. Ja tos ievērosi, tad vari gan dāmai sagādāt neaizmirstamu baudu, gan arī pats to izjust līdz galam. Tātad…

Nevajag plēst sievietes drēbes un veļu. Viņa atcerēsies, cik par to samaksājusi, sāks uztraukties, un viss noskaņojums būs sabojāts. Kāds te vairs sekss… Kas raujams nost, tas ir jānorauj uzmanīgi un akurāti.

Agrāk puišeļi raustīja meitenes aiz bizītēm. Skarbais sekss piedāvā citu paņēmienu: nevis raustīt, bet iebraukt matos ar visiem pieciem un tad vilkt. Raut ārā pa šķipsnai vien nav jēgas. Jādarbojas jūtami, bet akurāti.

Košana rupjā seksa laikā ir ļoti populāra. Visjutīgākie punkti: krūšgali, kakls, ausis, gurni un  dzimumorgāni. Tikai nevajag pārlieku aizrauties un sākt mīļoto miesu grauzt. Tiklīdz pārcentīsies – viss! Ne vairs baudas, nekā, tikai sāpes, vilšanās un aizvainojums.

Sievietēm ļoti patīk, ka tām uzšauj pa dibenu. Dažām – ka arī pa citām ķermeņa daļām. Nebūt nav jāķeras pie beisbola nūjas, žagariem vai pātagas. Pietiek ar plaukstu (nevis dūri!).

Ir tāda anekdote: labi fiksētam pacientam narkoze nav vajadzīga. Tāpat arī sasietai (lasi: pareizi fiksētai) dāmai nekādas maigās priekšspēles nav vajadzīgas, tā ka vari uzreiz ķerties pie paša galvenā. Mobilitātes ierobežošanai derēs rokudzelži, siksnas, auklas, lakati un pat kaklasaites.

Viens no galvenajiem rupja seksa atribūtiem ir rupji, pat neķītri vārdi. Rafinētu inteliģentu zināšanai sniegsim dažus paraugus: “mauka”, “izdrāzt”, “iespraust”, “nogribējusies”, “samizot”. Pārējiem vīriešiem pietiks ar savas pašu leksikas pērlēm.

Diemžēl pārmērīga aizraušanās var novest pie pārcenšanās. Tādēļ, kā saka, jau “uz krasta”, tas ir, pirms aktīvas darbības sākuma, vajag vienoties par vārdu, kas nozīmēs “stop!” jeb “viss, prieki beigušies!”. Par tādu signālu var kalpot pats vārdiņš “stop” vai jebkurš cits vārds, piemēram, “pietiek” vai “basta”.

Starp citu vēl jāatceras: rupjš sekss paredz lomu maiņu. Tā ka “dominants”, parasti vīrietis, var  pārvērsties par “apakšnieku”, respektīvi, par to, kuram orgasmu nāksies izjust caur sāpēm, mācīties paciest pazemojumu, pakļauties, būt atkarīgam. Un – beigt pēc pavēles! Galu galā tas taču ir tikai taisnīgi.