Modes tendences Prêt-à-porter kolekcijas “PAVASARIS -VASARA 2016.”

0
543
Fashion

ANÚSH

Āda

Neraugoties ne uz ko, arī šovasar pats aktuālākais materiāls būs āda. Jau diezgan ierastas variācijas par tēmu «ādas jaka ar asimetrisku aizdari» piedāvāja marku Versace un Phillip Lim dizaineri. Tomēr bija manāms, ka daži no klasiskajiem risinājumiem ir atteikušies: piemēram, savdabīgu pečvorku uz ādas jakām varēja novērtēt Saint Lauren un Fendi skatēs. Savukārt modes nams Valentino no dažādu krāsu ādas bija izveidojis pat pasaules karti.

FashionĀda ar faktūru, kādu demonstrē Dior Homme, vai arī ar metāla kniedēm un izšuvumiem, kādu saviem modeļiem izmanto Gucci, joprojām ir aktuāla. Mode uz brutālām baikeru jakām gan kļūst par ikdienišķību, toties motosports – par jaunu iedvesmas avotu. Piemēram: zīmols Andrea Pompilio. Tendencei atbilst arī ādas virsdrēbes tādā pašā krāsā kā pārējie apģērba gabali (Emporio Armani) un komplekts, ko veido šorti un jaka (Etro).

FashionJakas

Šopavasar modē ir horizontālas joslas un rūtis. To pierādīja Gucci un Ermenegildo Zegna skates. Šosezon acīmredzamā faktūru daudzveidība priecē, jo ne jau katrs mūsdienu vīrietis būs gatavs riskantiem eksperimentiem ar spilgtām krāsām un apdruku, tā ka Fendi piedāvājums drīzāk būs kreatīva franta izvēle. Toties reljefa adījuma jakas, ko demonstrēja Balmain, piestāvēs ne tikai jauniem cilvēkiem, kas seko modes tendencēm, bet arī konservatīvi noskaņotiem vīriešu dzimuma pārstāvjiem.

Fashion

Uzvalki

Protams, klasiskais viduklī piegulošais vai vēl elegantākais divrindu uzvalks no modes neizies nekad. Tomēr pasaulslavenie zīmoli beidzot atļāvušies mazlietiņ atkāpties no standarta risinājumiem un  radījuši jaunas variācijas par šā obligātā vīriešu garderobes elementa tēmu. Piemēram, Brioni iesaka valkāt uzvalku ar tam pa virsu apliktu jostu tādā pašā krāsā, bet marka Dior Homme – nopietnu pelēku uzvalku ar asimetriskiem rāvējslēdzējiem krūšu kabatas vietā.

Fashion

Adījumi

Visdažādāko faktūru un krāsu adījumi arī tika pamanīti 2016.gada pavasara/vasaras modes skatēs.  Svīterus un puloverus rotāja gan horizontālas joslas (Antonio Marras un MSGM), gan visu varavīksnes krāsu lāsmojumi, kā, piemēram, uz Giorgio Armani izstrādājumiem. Aktuāli ir arī atpazīstamu slavenību vai dzīvnieku attēli, ko šosezon iesaka Dries Van Noten un Prada.

FashionModē ir gan parasti svīteri, gan rupja adījuma kardigani un svītšoti (Hermes un Etro skates), gan trīsdimensionāli zīmējumi un faktūras risinājumi (Kenzo un Alexander McQueen kolekcijas). Turklāt aktuālas ir adītas lietas ar caurspīdīgiem zīmējuma elementiem – tieši tādas bija redzamas Ermanno Scervino un Corneliani skatēs.

Fashion

Apavi

Tiklab sieviešu, kā arī vīriešu modes tendence šajā sezonā ir balta platforma, turklāt visbiežāk no gumijas (Valentino) vai ar nelielām radzēm (Berlutti). Šāda zole jebkuru modeli padara sportisku, jo asociējas ar krosa kurpēm vai kedām. Starp citu, par kedām: tās arī nekur nav pazudušas un nu jau gluži tradicionāli figurēja gandrīz vai visās modes skatēs, sākot ar Dries Van Noten un beidzot ar Louis Vuitton.

Fashion