Šie saldi kutelīgie sapņi…

0
379

Tiek uzskatīts, ka fantāzijas par seksa tematiku nodarbina pubertitātes vecuma jaunekļus un jaunavas. Un vēl – kompleksu māktas dāmas un kungus. Taču tā nepavisam nav. Seksuāliem sapņiem nododas visnotaļ daudzi, arī precēti vīrieši un laulības ostā veiksmīgi noenkurojušās sievietes. Šie cilvēki savas fantāzijas gluži vienkārši nespēj īstenot. Kāpēc? Vieni nevar atraisīties, otri baidās, ka tiks uzskatīti par dīvaiņiem, trešajiem traucē audzināšana…

Par ko ir šie sapņi un fantāzijas, ko tad gribas pamēģināt?  Atbildi uz to sniedz kāda aptauja, kurā piedalījās vairāki tūkstoši cilvēku.

  1. Neuzticība

Pret neuzticību visi izturas negatīvi. Tomēr daudzi ir gatavi ļauties kaislībai ar partneri, kas nav viņu otra pusīte. Kā izrādās, par nomierinātāju un fantāzijas kliedētāju var kalpot nevis reāla neuzticība, bet tās imitācija. Tāpēc daudzi, arī precēti pāri, nododas neuzticību imitējošām rotaļām. Tie satiekas, no jauna iepazīstas un pavedina otru. Dodas uz viesnīcu vai drauga (draudzenes) dzīvoklī, kurā attiecīgajā brīdī neviena nav, un izbauda “neuzticību”.

  1. Vardarbība

Vai vainīga filma “Greja piecdesmit nokrāsas”, vai arī šāda tieksme cilvēku zemapziņā snaudusi jau agrāk, taču interese par vardarbību seksā ir pamatīgi palielinājusies. Atbildot uz anketas jautājumiem, daudzi vīrieši un sievietes atzinušies, ka labprāt pamēģinātu iejusties ar spēku pakļauta partnera lomā. Savukārt nav maz arī to, kas vēlētos iejusties partnera gribu ignorējoša varmākas lomā.

  1. Bet es mīlēšu elku…

Ļoti daudzi sapņo par nokļūšanu gultā ar slavenu cilvēku. Vispār tā nemaz nav slikta vēlme, taču grūti izpildāma gan. Īpaši tad, ja sapņu princis vai princese atrodas aiz trejdeviņiem kalniem. Bet cilvēkiem jau tādēļ ir galva uz pleciem, lai rastu izeju. Vieni pērk vai šuj tieši tādus tērpus, kādus valkā reālajā dzīvē nesasniedzamais personāžs. Bet citi izspēlē atmiņā un sirdī saglabātas ainiņas no filmām, paši sev par prieku atveidojot galvenās lomas.

  1. vai savu līdzinieku

Dažkārt pat kautrējoties atzīties pašas sev (nemaz jau nerunājot par partneri!), daudzas sievietes gribētu izbaudīt seksu ar citu sievieti. Drosmīgākās laulības gultā ievelk draudzeni, lai maigai kaislībai nodotos trijatā. Līdzīgas fantāzijas ir arī vīriešiem, kurus urda ziņkāre: kā tas ir pabūt kopā ar geju… Taču šāds fantazētājs nevis aicina pie sevis seksuālās minoritātes pārstāvi, bet dodas uz veikalu pieaugušajiem, lai nopirktu nepieciešamos palīglīdzekļus (straponu, fallimitatoru), un kopā ar draudzeni līdz pagurumam nododas šim seksa veidam. Taču daudzi tālāk par sapņošanu tā arī netiek.

  1. Sekss ar kolēģi

Cik gan bieži daudziem no mums gribētos pamēģināt seksu ar kolēģi! Varbūt ar nīsto priekšnieci, kas no rīta līdz vakaram bendē nervus… Fantāzija zīmē kārdinošas ainas: varētu ar viņu gan tā, gan šitā!.. Ko darīt? Nevar taču to maitu izplāt uz galda… Aptauja rāda, ka arī šajā gadījumā atrodama iespēja “atriebties”. Piemēram, atgriežoties mājās, sievu ar viņas piekrišanu varētu saukt priekšnieces vārdā, bet pēc tam rīkoties, kā atļauj sirdsapziņa. Bet var pusdienas laikā ierasties pie sievas birojā un nedaudz atslābināties: visi biroji taču ir tik vienādi…

… Lai nu paliek fantāzijas. Vienīgi der paturēt prātā: dažkārt īstenība tik ļoti atšķiras no sapņiem un vēlmēm, ka labāk tās paturēt pie sevis un nemaz neīstenot.