Seksuālas dīvainības

0
506
Sex

Kādas tik metodes un līdzekļus cilvēki nav izdomājuši, lai pavedinātu partneri un gūtu seksuālu baudu. Par dažiem no šiem paņēmieniem ir patiešām jābrīnās.

Turklāt daži pilnīgi neaptverami rituāli un tradīcijas kopš seniem laikiem ir saglabājušies līdz mūsdienām. Ciltis un veselas tautas cītīgi saglabā atjautīgo senču izdomājumus. Minēsim piemērus.

Trobriāna salu cilts pārstāvji mīļotajam cilvēkam grauž skropstas, jo uzskata, ka tas palīdz viņu novest līdz kvēlam uzbudinājumam.

Savukārt ponapes cilts vīrieši Mikronēzijā sievietes seksuālo uzbudinājumu stimulē ar skudru kodieniem. Interesanti, kā tas notiek. Vai “upuri” iesēdina skudru pūznī?

Sumatras salas (Indonēzija) stiprā dzimuma pārstāvji, lai labāk apmierinātu mīļoto, aiz priekšādiņas bāž sīkus akmentiņus un gliemežvāciņus. Lūk, ko ar cilvēkiem dara mīlestība.

Topinambas cilts indiāņi Brazīlijā gāja vēl tālāk. Pirms mīlas nakts (vai dienas) viņi devās uz mežu un ar savu vīrišķo orgānu kaitināja zināmas čūskas. Acīmredzot tām ne visai patika, ka to “deguna” priekšā tika šūpots bērnu radīšanas orgāns. Sekoja kodiens… Bet laimīgais pietūkušā falla īpašnieks steidzās apmierināt partneri. Nodoties mīlas priekiem viņš varēja daudzas stundas.

Sironio cilts pārstāvji Austrumbolīvijā pirms mīlēšanās cits citu atutoja un atbrīvoja no ērcēm un citiem kukaiņiem, kurus turpat uz vietas apēda. Un nesteidzieties viebties! Izrādās, Bolīvijas utu un kukaiņu organismā ir spēcīgi afrodiziaki.

Hotentotu cilts (Namībija) vīriešiem ir dīvaina tradīcija: ir pieņemts zēniem amputēt vienu sēklinieku. Kāpēc? Lai nepiedzimtu dvīņi. To nākšana pasaulē tiek uzskatīta par lāstu visai ciltij.

Kamčatkā aborigēni uzskatīja par godu, ja svešzemnieks, kas ieradies ciemos, pārgulēja ar mājas saimnieka sievu. Ja dāma šī intīmā sakara rezultātā palika stāvoklī, to kā priecīgu notikumu atzīmēja visa cilts. Līksmībai ir vienkāršs izskaidrojums: svaigu asiņu pieplūdums ir visai nepieciešams. Ciltis taču ir nelielas, faktiski visi tās locekļi ir radinieki.

Aruntas ciltī Austrālijā ir šāda tradīcija. Ar draugu tiek dalītas ne tikai pusdienas, bet arī sieva. Lai apliecinātu, cik augstu tiek vērtēta draudzība, viņu uz divām trijām dienām piedāvāja draugam. Tā sakot, ņem, draugam nekā nav žēl! Atteikšanās no šādas veltes tika uztverta kā aizvainojoša. Tas bieži noveda pie klaja naida.

Kongo afrikāņu ciltīm ir tradīcija: pirms kāzām līgavai nevainību laupa cilts virsaitis. Ja viņš ar uzdevumu netika galā, to gāza. Vājinieka vietā izvēlējās citu, stiprāku virsaiti.

Ko lai saka: Austrumi ir grūti izprotami! Korejā bija pieņemts vīrieti stimulēt visai savdabīgi. Lai nodrošinātu labu erekciju, sievietes saviem vīriem attiecīgajā orgānā dūra speciālu adatu.

Sex