Upuris. Saimniece. Afrodīte

0
444
sex

Visas sievietes ir unikālas. Īpaši, ja runa ir par seksu. Eksperti dāmas sadalījuši septiņos pamattipāžos. Protams, variāciju ir daudz vairāk.

Upuris. Tās, kas pieder pie šī tipa, dod priekšroku valdonīgam, skarbam un autoritāram tēviņam. Viņām patīk justies kā upurim, pat ķīlniecei. Turklāt dāma patiesi tic, ka vīrietis viņu gluži vienkārši izmanto, lai apmierinātu savus zemiskos instinktus.

Narciss. Šādas sievietes sevi uzskata par īstu dārgumu, muzeja eksponātu, kuru vīrietim vajadzētu apbrīnot gan dienu, gan nakti. Viņām ļoti patīk rotas: sākot ar veļu un beidzot ar briljantiem. Šī dāma dod priekšroku vīrietim, kas dziedās slavas dziesmas, jūsmos par viņas skaistumu, gudrību un nepārspējamo humora izjūtu, protams, par seksualitāti… bet aizskart ar rokām neiedrīkstēsies (eksponāts taču!).

Verdzene. Šī tipa sievietes padevīgi pildīs visas sava pavēlnieku iegribas, arī visneparastākās: padevība viņām ir asinīs. Šādas dāmas fantāzija robežojas ar sadomazohismu.   

Sniega karaliene. Raksturs, jāteic, nordisks un sarežģīts. Viņa seksuālo izpriecu laikā spēj būt ciniska, pat nežēlīga. Arī tiktāl, ka brīdī, kad partneris ir iededzies un nonācis tuvu orgasmam, var pēkšņi atteikties no mīlēšanās. Iebilst, paust sašutumu ir veltīgi. Nekādi argumenti nelīdzēs.

Lēdija Diāna. Viņa skaidri zina, ko grib. Gultā vēlas dominēt. Vīrietim labāk būt maigam, pat padevīgam, pakļauties, bet nekādā gadījumā neiebilst. Citādi turpmāk ķermenis nebūs pieejams.

Saimniece. Šāda dāma ir gan spējīga, gan tai patīk vīrieti pazemot. Gultā necieš nedz iebildumus, nedz iniciatīvu. Dumpošanās gadījumā var uzsākt stingru audzināšanu. Un ne tikai ar vārdiem.

Afrodīte. Tās, kas pieder pie šī, viselastīgākā tipa, ir maigas un uzmanīgas, valdzinošas un seksuālas. Turklāt gultā šāda sieviete var būt gan kaislīgi valdonīga, gan padevīgi paklausīga. Viss atkarīgs no noskaņojuma – pašas un vīrieša.

sex