Šī atsvaidzinošā kareca!

0
317
Sex

Mīlestība it kā būtu, bet kaisle pierimusi… Viss ir labi, bet bauda vairs nav gluži tāda kā agrāk… Izmest kādu sānsoli? Būs jaunas klapatas. Negribas tuvu cilvēku aizvainot: visi noslēpumi ar laiku kļūst zināmi. Un rodas mūžīgais jautājums: „Ko darīt?” Ko gan tur vēl jautāt? Protams, vajag praktizēt karecu – īpašu seksa tehniku.

Kareca (nosaukums atvasināts no itāļu vārda сarezza, kas nozīmē „glāsti”) ir viena no lēnā seksa tehnikām: abi partneri apzināti atsakās no orgasma. Jājautā, kāpēc vispār ļauties mīlas priekiem, ja kulminācija netiek sasniegta? Bet tieši šāda metodika palīdz atsvaidzināt jūtas.

Labi aizmirsts vecais

Karecas metodi jau XIX gadsimta otrajā pusē formulēja ārste Elisa Bunkere Stokhema. Viņa saviem pacientiem ieteica ilgi baudīt maigumu un glāstus. Tādējādi atjautīgā Elisa dāmām palīdzēja izkopt savu jutekliskumu un atbrīvoties no frigiditātes.

Protams, mīlas priekus pāris varēja pabeigt ar dzimumaktu. Taču bija jāievēro trīs noteikumi. Pirmkārt, katru dzimumaktu vajadzēja sākt ar garīgu kontaktu: piemēram, partneriem apmainīties ar mīlestības vēstulēm. Bet stundu „pirms tam” bērnus aizraidīt pēc iespējas tālāk prom, iedegt sveces, malkot vīnu, muzicēt, lasīt dzeju… Vārdu sakot, uzvesties tā, lai sekss nekļūtu par patīkamu vingrošanu pirms aizmigšanas. Otrkārt, ja bērna ieņemšanu pāris nav plānojis, tajās dienās, kad sieviete tam ir gatava, no seksa jāatsakās vispār. Nebrīnieties: Stokhema par to rakstīja tajos laikos, kad pretapaugļošanās tabletes vēl nepazina, bet prezervatīvi bija aizliegti ar likumu.

Treškārt, orgasmu vajadzēja ar gribasspēku kontrolēt. Tas tika pieļauts tikai tad, kad „vēlmju baseins” bija pārpildīts. Pārējā laikā partneriem atļauts vienam otru līdz pagurumam glāstīt, apgūstot arvien jaunus labpatikas veidus.

SexVēlmju trīsas

Vai atceraties, kā jaunībā visu vakaru dedzīgi skūpstījāties ar mīļoto? Un kā baidījāties nodarboties ar pašu galveno? Ikviens no mums pazīst to maigumu, kaisli, iekāri… Kaut ko līdzīgu var izjust, praktizējot karecas tehniku. Šāda ģimenes terapija, kā uzskata psihoterapeiti un seksologi, pastiprina seksuālos pārdzīvojumus un paceļ attiecības jaunā emocionālajā līmenī.

Seksologi ir pārliecināti: ja mēnesi atteiksities no seksa, tikai maigi glāstīsit viens otru (ģenitālijas nedrīkst aizskart!), jauns medusmēnesis jums būs nodrošināts, jo karecas rezultātā aktivizējas baudas centri un tiek izstrādāts „mīlestības hormons” oksitocīns. Tāpēc, lai dzīvo kareca – metode, kas atsvaidzina jūtas un palīdz no jauna saprast un sajust vienam otru!