Labais tonis gultā

0
435
Sex

Vai atceraties: „Kurā rokā džentelmenis tur nazi, ja labajā rokā viņam ir sardele?” Kā saprotat, runa jau nav par izturēšanos pie galda. Bet par prasmi uzvesties gultā, īpaši tad, ja dāma vai jaunkundze tur pie jums ir pirmo reizi. Un arī turpmāk nenāktu par ļaunu ievērot seksa etiķeti… Bet kāds gan tam sakars ar sardeli? Ja runa ir par džentelmeni, tad vistiešākais.

Tātad parunāsim par seksa etiķeti. Jo tāda patiešām ir.

Vispirms, īsts džentelmenis, nevis primitīvs vīriešu kārtas eksemplārs, gultā ir kails. Proti, viņam  pie miesas, izņemot savus matus, nekā cita – ne pulksteņa, ne briļļu, nemaz jau nerunājot par zeķēm – nav.

Pirms kopā ar dāmu likties gultā, džentelmeņa pienākums ir izslēgt mobilo telefonu. Nekādu aizbildinājumu: „Piedod, mīļā, tā ir svarīga saruna!” Nedrīkst būt nekā svarīgāka par valdzinošām vaigu bedrītēm, smaida un visbeidzot – orgasmu.

Džentelmenim nevajadzētu gultā notiekošo komentēt, īpaši rupjiem vārdiem (daži, kas jūtas sevišķi brīvi, to mēdz darīt). Lai gan sieviete „mīl ar ausīm”, čukstēt vai skaļi kliegt banalitātes un jēlības nevajag. Tāpēc tādus paziņojumus kā „es tevi, noplukusī kaķe, paņemšu”, „paplet kājas, draņķa skuķe!” vai „atslābinies un aizveries, padauza” pietaupiet tām, kas īpaši lūdz būt tik rupjam un vaļīgam.

Ja vīrietis grib, lai viņu atzīst par džentelmeni, lai gan tāds pagaidām nav, viņam jāiegaumē, ka nekādā gadījumā (īpaši pirmās tuvības reizē!) nevajag uzdot šādus jautājumus: „Kāpēc stringus nevalkājam? Izmēriņu grūti piemeklēt?” vai „Kas tev tās par krunciņām?” Visticamāk, ka šie būs pēdējie jautājumi, kurus viņam izdosies uzdot izredzētajai.

Nekādā gadījumā nevajag demonstrēt savā guļamistabā un svešās gultās uzkrāto pieredzi. Ja, protams, dāma nevēlēsies (katram gadījumam, varbūt šis ir pirmais un pēdējais randiņš?!) kopā ar šo vīrieti izdibināt visu, uz ko viņš ir spējīgs!

Īstens džentelmenis, neraugoties uz iedzimtu ziņkārību, neuzdos tādus jautājumus kā „Vai tev patika?” Var uzprasīties uz atbildi: „Ir bijis arī labāk!” Nevajadzētu arī interesēties, cik vīrieši jaunkundzei jau ir bijuši. Arī tāpēc, lai nebūtu jādzird patiesība: „Kas viņus visus var saskaitīt…” Un, protams, džentelmenis neprasīs novērtēt savas iemaņas un spējas. Arī pats pēc izskanējušiem kunkstiem nemēģinās saprast, kādu novērtējumu ir pelnījis. Tas novērš uzmanību no galvenā. Ja dāma piekritīs tikties vēl, tātad ir paticis, tātad viņa ir pienācīgi novērtējusi notikušo…

Vīrietis, kas prot sievietei sagādāt baudu, nekad nekur nesteidzas. Nevajag tiekties pēc skaitliskiem rekordiem, celt arvien augstāk ātruma latiņu, censties kļūt par sprinteri, lai paspētu pie vēl vienas…Viss jāveltī tikai tai, kura šeit un tagad ir gultā kopā ar džentelmeni.

Un esiet saudzīgāki, kungi! Sievietes ķermenis nav nekāds svaru stienis. Un galu galā arī jūs neatrodaties uz cīkstoņu paklāja…