Konceptauto: Citroën DS Divine Concept: es pats!

0
282
Citroën DS Divine

Citroën, īstenojot ieceri savus automobiļus sadalīt divās līnijās – pieejamās mašīnas un luksusa mašīnas DS, iepazīstināja ar konceptauto Divine DS, kas radīts, lai parādītu zīmola DS attīstības virzienu un skaidri apliecinātu nodomu atdalīties no autobūves milža un kļūt patstāvīgam.

Citroën DS DivineKā runā kompānijā, automobiļa stilu noteic ātrums, greznība un respektablums. Divine DS Concept ārpuse ir pievilcīga, bet korekta: šauri lukturi, solīds aerodinamiskais aprīkojums… Profilā labi saredzamas masīvās arkas ar 20 collu diskiem. Konceptauto jumts ir no stikla. Daļa jumta ir caurspīdīga, daļa sastāv no daudzkrāsainiem rombveida kristāliem – caurspīdīgiem, dūmakainiem, matētiem. Hečbekam nav aizmugures loga – to, kas notiek aizmugurē, var vērot 10,4 collu displejā, kurš atrodas tradicionālā spoguļa vietā. Nav ne ierasto durvju rokturu, ne pagrieziena rādītāju. Konceptauto apgādāts ar 270 zirgspēku benzīna turbomotoru, kura tilpums ir 1,6 litri.

Citroën DS Divine Citroën DS DivineInterjers ieturēts futurum stilā: neparasta ir stūre (faktiski taisnstūrveida!) un priekšējais panelis, aparātu paneļa lomu pilda projekcijas displejs. Priekšējais panelis un centrālā konsole atgādina juvelierizstrādājumus – noformēšanā piedalījušies Swarovski dizaineri. Sagatavots interjera personalizācijas projekts, kas ietver trīs salona dizaina tematus – Mâle, Parisian Chic un Fatale Punk. Pirmais ir izteikti vīrišķīgs – piedāvā karbona apdari apvienojumā ar glancētu un nobružātu ādu. Otrais piedāvā plisēta zīda atlasa, ziloņkaula krāsā ieturētas ādas, pērlīšu un kristālu apvienojumu. Trešajā tematā dominē tumša krāsa, mīksta āda un Swarovski kristāli lielā daudzumā. DS līnijas direktors ir pārliecināts: „Tā ir ideāla elegances un tehnoloģiju savienība.”

Citroën DS Divine Citroën DS Divine