Pamīlēsimies… pagultē

0
427
sex

Kāds grāmatas varonis mēdza baudīt mīlas priekus tieši tur, kur viņu bija pārņēmusi kaisle. Tam ir vienkāršs izskaidrojums: nebija viesnīcu, kur istabu var noīrēt uz stundām, vai uzticamu draugu, kas būtu gatavi uz laiku piedāvāt savu gultu, pietrūka citu vairāk vai mazāk piemērotu apstākļu. Tāpēc – kur vēlēšanās radās, tur arī… Lai cik neierasta šī vieta šādam nolūkam būtu. Bet kā „lietas sastāv” mūsdienās?

Viesnīcu netrūkst. Uznāk kaisle, partneri atskrien, nododas baudai un skrien tālāk. Taču, ja kabata tukša un viesnīcu nevar atļauties, bet vajadzība ir spiedīga, ko tad? Vai arī – jums ar draudzeni patīk asas izjūtas un mīlas priekiem izvēlaties neierastas vietas? Kādas tās ir? Piemēram, slimnīca. Ja iekāres objekts atrodas atsevišķā palātā, lieliski! Ja kopējā palātā, var pagaidīt, kad kaimiņi ies uz procedūru. Galu galā ir arī pārsienamās telpas, saimniecības māsas istaba. Sliktākajā gadījumā (bet labāk gan no tāda varianta atturēties) – slimnieku ratiņi… Sekss slimnīcā ir atveseļojošs pasākums.

Interesanta, bet visai riskanta vieta ir pielaikošanas kabīne. Taču ja tā ir aizslēdzama… Galvenais – nevajag stipri trokšņot. Izrādās, cilvēki, kas alkst nodarbotos ar seksu minētajā telpā, vienā no sociālajiem tīkliem pat izveidojuši īpašu kopu, kurā pieteikušies vairāki tūkstoši interesentu. Un kādi 10 procenti jau ir izmēģinājuši un teic, ka tas bijis uzmundrinoši.

Pagultē, apgalvo zinātāji, ar seksu var nodarboties ballītē pie draugiem, kad jautrība sit augstu vilni. Tiesa, kaislei vajadzēs ļauties, guļot uz sāniem, bet neviens taču nav teicis, ka šādai pozai ir kāda vaina. Tomēr ir svarīgi, lai gultas kājas būtu pietiekami garas un putekļu iespējami maz.

Sekss pie vaļēja loga liek asinīm kūsāt. Tā vismaz apgalvo dogeri – cilvēki, kas mīlējas publiskās vietās. Viņi atvelk vaļā aizkarus, iededz gaismu, un cilvēki pretējā mājā var skatīties kā filmu, kas domāta pieaugušajiem. Tiesa, kāds to var nofilmēt un ielikt internetā, taču kas neriskē, tas… Galu galā var uzvilkt maskas kā speciālo vienību vai karnevāla dalībnieki. Ir interesanti.

Laivā var sameklēt klusu vietiņu un tur mīlēties, cik vien tīk. Laiva noteikti jāpiesien, lai tā visatbildīgākajā brīdī gluži kā Steņkas Razina kuģis nenonāk ūdenstilpes pašā vidū, kur defilē citi peldlīdzekļi ar atpūtniekiem. Un, protams, ir svarīgi, lai laiva kvēlā procesa laikā neapgāžas. Lai gan varbūt atsvaidzināšanās nenāks par ļaunu.

Darbavietā seksam piemērotu vietu netrūkst: kabineti, konferenču zāles, jumts vai terase… Turklāt nav jau katrā ziņā jāgaida pusdienlaiks. Kad rodas vēlēšanās, tad arī… Un kas par to, ka dokumenti izmētāti, telefoni zvana, krēsli apgāzti un dreskods sabojāts. Šāda apspriešanās uz cietā biroja galda raisa daudzas jaunas idejas.

sexUz kino nevis filmu skatīties, bet ar seksu nodarboties – un ne jau obligāti pēdējā rindā – parasti iet pusaudži, šim nolūkam izvēloties stulbu un garlaicīgu lenti, jo tad zālē skatītāju tikpat kā nav. Bet kurš ir teicis, ka pieaugušajiem tā rīkoties ir aizliegts? Asu sajūtu iegūšanai un attiecību atsvaidzināšanai ir pat noderīgi.

Autostāvvietā, īpaši dienas laikā… nav ieteicams. Iznākums var būt sods, kauns, procesa pārtraukšana… Bet ja nu tumsā, kaut kur klusā vietiņā? Var pamēģināt.

Tualetē arī var. Īpaši, ja tā atrodas „glaunā” iestādījumā. Tur ir ziedi, spoguļi… Tiesa, parasti šādā greznā nostūrī ir daudz cilvēku. Turklāt arī pati vieta, ja runājam godīgi, ir banāla. Bet ja ļoti gribas, kāpēc gan ne?

Muzejā starp retumiem, gleznām, no kurām raugās kņazienes, zemnieku meičas un citi vērotāji, nodarbošanās ar seksu var būt pat ļoti interesanta. Turklāt muzejā pavadīta nakts jau pati par sevi kutina nervus un rosina fantāziju.

Ūdenī, ja ticam vēstures faktiem, ļoti labprāt mīlējās mūsu vecvecvec… Daba, romantika, glāstoši viļņi. Vārdu sakot, skaisti. Vai zem ūdenskrituma esat mēģinājuši? Robs ir jāaizpilda.

Sniegā, kā apgalvo zinošie, esot pat ļoti labi. Viņi stāsta: braucām, braucām (ar ragavām, slēpēm, sniegadēļiem), pēkšņi pakritām. Paši sasarkuši, acis spīd, cepures sašķiebušās, mati izspūruši… Tiesa, auksts, bet kurš tad liek kupenā izģērbties kailam?!