Seksforsāža

0
562
sex

Populārā ārzemju iepazīšanās vietne No Strings Dating veica pētījumu par tematu – iemīļotās seksa pozas. Veselu mēnesi vīrieši un sievietes sniedza atbildes uz jautājumu, ar ko viņi gribētu iepazīties un kādām vajadzētu būt partneru iecienītajām seksa pozām.

Izrādījās, ka misionāru poza faktiski nodota aizmirstībai. Un vispār, aptaujātie ir labi informēti seksa jautājumos. Vēl pirms kādiem 60 gadiem viņi tiktu uzskatīti par īstiem izvirtuļiem. Tātad – kuras mūsdienās ir sieviešu un vīriešu visvairāk iecienītās pozas.

Sieviešu varianti

Tikai 11 procenti sieviešu meklē vīriešus, kam patīk misionāru poza; 32 procenti – izteikušās par „jātnieces” pozu, bet 16 procenti – vēlas būt par „jātnieci”, kas pret vīrieti pagriezusies ar muguru. Un gandrīz puse aptaujas dalībnieču – 46 procenti – paziņojušas, ka izvēlas seksa pozu doggy style. Tai ir daudz dažādi nosaukumi: „uz ceļiem” un „vīrietis no mugurpuses”, „suņu poza” un „G punkta poza”. Un vēl „levretes poza”, kura bijusi populāra jau antīkajos laikos un kurai nosaukums dots par godu levretei – suņu šķirnei. Šiem suņiem priekškājas ir īsākas par pakaļkājām, tāpēc mugura ir slīpa. Sievietes stāvoklis šajā seksuālajā pozā atgādina levreti: dāma nometusies četrrāpus.

Vīriešu varianti

Lai cik dīvaini tas šķistu, bet izrādās, ka vīrieši šajā jautājumā bijuši konservatīvāki: par misionāru pozu izteikušies 32 procenti aptaujāto; 46 procenti vīriešu vēlas partneres redzēt kā „jātnieces”; tikai 11 procenti grib, lai sieviete šajā pozā pagriežas ar muguru. Visticamāk, iemesls ir vīriešu vēlme vērot sievietes krūšu šūpošanos. Savukārt 32 procenti vīriešu nobalsojuši par seksuālo pozīciju – daiļajam dzimumam no mugurpuses. Vēl 3 procenti vīriešu, kas pieder pie savdabīgiem meklētājiem, vēlētos izmēģināt pavisam citas pozas, kas vispār nav attiecināmas uz žanra klasiku.

sexKāds tam sakars ar misionāriem?

Daži pētījumi apliecina: lai kādā pozā tiktu uzsākta nodarbošanās ar seksu, tā beidzas banālajā misionāra pozā. Kā radies šāds nosaukums? Seksuālo rotaļu vēsture liecina: pēc Pirmā pasaules kara britu antropologs Broņislavs Kaspars Maļinovskis devās uz vienu no britu kolonijām – Papua, lai pētītu vietējo cilšu dzīvi. Zinātnieks ilgu laiku pavadīja iezemiešu vidū, kurus bieži apmeklēja kristiešu sludinātāji, kas centās aborigēnus uzvest uz pareizā ceļa. Sludinātājus šokēja brīvie tikumi un aizrautība ar seksa pozu „vīrietis no mugurpuses”, tāpēc misionāri sāka mācīt „pareizu un pieklājīgu” seksu, proti, „seja pret seju” un tikai dzimtas turpināšanas nolūkā. Aborigēni to nosauca par „misionāru” pozīciju un vēlāk par to pastāstīja Maļinovskim. Savukārt viņš šo terminu lietoja savos darbos.

Seksa daudzveidība

Kas vēl abu dzimumu pārstāvjiem patīk seksā? Par seksa filmēšanu izteicās 44 procenti vīriešu un 22 procenti sieviešu. Par seksu sabiedriskās vietās ar abām rokām balsoja gan dāmas, gan kavalieri. Pats interesantākais, ka sieviešu bija vairāk: 76 procenti salīdzinājumā ar 70 procentiem vīriešu. Jāteic, ka ar gadiem pārīši aizvien vairāk atraisās: ja kaut kas nav apgūts vai izmēģināts piecos kopā pavadītos gados, tas noteikti tiek izbaudīts līdz 10 gadu jubilejai.

Sekss stāvus pozīcijā, šķiet, patīk tikai sievietēm. Vairums vīriešu nobalsojuši pret „alvas zaldātiņu” pozu. Šajā gadījumā piekļuve partnerei ir sarežģītāka, un vispār vīrietim tas ir fiziski grūtāk. Bet filmu kadri, kuros partneri, tikko pārkāpuši pār mājas slieksni, aizrautīgi mīlējas pie sienas, gluži vienkārši ir režisoru izdomāti.

Vai ir ideāls sekss? Pēc vispārēja atzinuma – ir. Tās ir deviņas dažādas pozas, trīs gumijas izstrādājumu komplekti, divi pilnīgi nospēlēti mūzikas diski. Un trīsreiz kamīna ugunij piemesta malka. Bet pilnībai taču nav robežu! Tāpēc izdariet savu izpēti, iztaujājiet viens otru par prioritātēm, apslēptajām vēlmēm un… Un no teorijas pārejiet pie prakses. Pietiek lasīt! Pienācis laiks eksperimentēt. Katram gadījumam zināšanai: ātrās palīdzības numurs ir 113.