Seksforsāža: Kā viņu mīlēsi, tā arī…

0
454
Seksforsāža

Lai cik banāli tas skan, bet no tā, kāds būs sekss ar sievieti, ir atkarīgs viņas noskaņojums pēc tam un kādas brokastis (pusdienas, vakariņas, launagu) viņa piedāvās.

Ja runājam par dāmas noskaņojumu, tad jāteic, ka ir svarīgi to pacelt pirms tam. Citiem vārdiem sakot, sieviete ir jāsagatavo seksuālajiem varoņdarbiem. Kopā ar viņu jāpastaigā pa veikaliem, parkiem un dārziem. Jāparunājas. Un nevis par šo un to, bet par viņu, vislabāko un visdaiļāko, par viņas brīnišķīgo raksturu un apbrīnojamo figūru. Var arī smīdināt, taču ar mēru. Īsāk sakot, ir svarīgi raisīt vēlmi, gatavību mīlestībai. Un uz priekšu!

Daudz tiek runāts par to, cik svarīgs ir vīrišķā lepnuma lielums, cik virtuoza viņa tehnika… Bet runas par slavenā G punkta meklējumiem (un pašu meklēšanu) un ar to saistītie komentāri ir jau apnikuši. Viss ir daudz vienkāršāk: galvenie ir glāsti. Vārdu sakot, prelūdija. Ne jau visas dāmas tūlīt uzbudinās. Lielākajai daļai vajadzīgs laiks. Un tāpēc „ātrā uzbrukuma” metode neder. Ja sieviete nav uzbudināta, speclīdzekļi – tādi kā dažādas ziedes – nelīdzēs. Tikai pacietība un glāsti. Galu galā, arī pašam tas ir patīkami.  Erudītie zinātnieki apgalvo, ka 60-70 procenti no „priekšdarbu” procesā maigumam ziedotā laika jāvelta sievietes erogēnajām zonām virs jostasvietas un aptuveni 30 procenti – tām, kas atrodas zemāk par jostasvietu.

Turklāt jāpatur prātā: katra sieviete ir unikāla. Tāpēc var gadīties, ko no standartiem, trafaretiem, pārbaudītiem paņēmieniem, kas bija labi vienai, būs jāatsakās, ja gultā ir cita dāma. Jaunam mīlestības objektam ir nepieciešama jauna pieeja. Var, protams, uzdot intīmus jautājumus… Taču jābūt ļoti piesardzīgam! Iespējama noslēgšanās, kaunīgums un vispār – izvairīšanās no tuvības. Labāk izvēlēties piesardzīgu eksperimentēšanu un uzmanīgi vērot reakciju, lai izraudzītos to, kas dod vislabāko rezultātu. Turklāt arī tad, ja draudzene ir viena un tā pati, daudzveidība nekaitēs. Erogēnās zonas mainās, uzrodas jaunas…

Tātad uz šķietami tik pazīstamās savas sievietes ķermeņa kartes iespējams izdarīt ne vienu vien atklājumu.

SeksforsāžaKā zināms, jaunkundzes mīl ar ausīm. Arī gultā. Vīriešiem taču patīk, kad sieviete, jūtot viņu roku un lūpu glāstus, gultā vaid. Kāpēc tad arī vīrišķīgie stiprā dzimuma pārstāvji nevarētu atteikties no tik bieži dzirdētā apgalvojuma „Esmu vecs zaldāts, kuram mīlestības vārdi ir sveši!” un reaģēt ar kaut kādām skaņām?! Kaut vai izdvešot kādu aizsmakušu kunkstu. Ja atbildīgajā brīdī vēl izdodas iečukstēt ausī kaut ko muļķīgu (ir sievietes, kurām patīk piedauzības, pat rupjības), tad panākumi ir garantēti. Orgasms būs pilnvērtīgs, ilgs un skaļš.

Tomēr pat vislieliskākais, visbrīnišķīgākais sekss var apnikt. Kungi, ir vajadzīga daudzveidība! Jaunas pozas, darbību secība, frāzes un pat notikuma vieta. Bet ja dāma ir no konservatīvajām un avangardisms viņai nepatīk? Palīdzēs mājieni. Sliktākajā gadījumā – pieaugušiem cilvēkiem domātas filmas.

Bet var arī riskēt un rīkoties drosmīgi. Pašā karstākajā brīdī, skaļi neko nepiedāvājot, gluži vienkārši darīt tā kā pašam gribas, izmēģināt kaut ko aizliegtu, bet ļoti kārotu. Un, tikai sajūtot niknu pretošanos, atkāpties. Parasti gan novitāte tiek uzņemta ar prieku, kā interesants piedzīvojums. Dažkārt partnere apjūk, taču neatgrūž, cerot, ka jaunā pozīcija varbūt sniegs neparastas sajūtas?!

Un tad viss ir beidzies. Visi apmierināti. Un lai gan briesmīgi nāk miegs, sievieti pēc glāstiem un mīlas priekiem nekādā gadījumā nedrīkst pamest vienatnē ar sevi. Scenārijs ir tāds pats kā iesākumā: ir jāapskauj, jānoskūpsta, jāparunājas, jāpaglāsta un jāpasaka, ka viņa ir vislabākā un visdaiļākā. Un katrā ziņā jāpastaigā pa veikaliem, parkiem un dārziem.

Un vēl. Sievietes daba ir visai dīvaina. Dāmām un jaunkundzēm mīlas pārdzīvojumi ir koncentrēti nevis tajās vietās, kas tiešā veidā piedalās mīlas priekos un seksuālajās rotaļās, bet gan galvā un sirdī.