Par seksu – riņķī un apkārt: Nedaudz par patīkamo

0
435
Sex

Katrs vīrietis dziļi sirdī ir pārliecināts: viņš par seksu zina visu. Tāpēc nav nekādas jēgas par to runāt, vēl jo vairāk mācīties ābeces patiesības, nianses un īpatnības. Bet parunāt „Par  seksu – riņķī un apkārt” var. Piemēram, par dažādās planētas malās dzīvojošām jaunkundzēm un dāmām. Kāds dzirdēto pieņems zināšanai, kāds pasmīkņās, bet kāds, atceroties savu pieredzi, piekritīs (vai arī nē)…

Kā aptaujā teikuši visu zinošie britu zinātnieki, vispievilcīgākās sievietes dzīvo Itālijā, otrajā vietā ir zviedrietes. Bronzas laureātes – polietes. Par vienām no kaislīgākajām pasaulē, neraugoties uz to, ka izskatās vēsas, atzītas norvēģietes. Viņas seksā ir ļoti aktīvas. Pašas izrāda iniciatīvu, bet seksuālās agresivitātes ziņā pārspēj vīriešus. Visdedzīgākās izlaidīgas dzīves piekritējas dzīvo Zviedrijā. Jāteic, ka tur cilvēki neko nav dzirdējuši par  slaveno „zviedru ģimeni”, tāpēc ir visas iespējas ļoti pārsteigt blondo zviedrieti (atzīmēsim, ka Zviedrijas centrālajos rajonos līdz 80% sieviešu ir blondas). Zviedru jaunkundzes ir īpaši labvēlīgi noskaņotas pret ārstiem, pavāriem un skolotājiem: šo profesiju pārstāvji viņām šķiet sevišķi seksuāli. Vispār zviedrietes par seksu zina kopš agras bērnības. Pamatskolā jau ir priekšmets „Seksuālā ābece un vīriešu un sieviešu ģimenes dzīves pamati”. Acīmredzot tāpēc katra piektā jaunkundze nevainību zaudē vecumā līdz 15 gadiem. Un vēl. Jaunā zviedriete neuzstās uz to, ka jālieto prezervatīvs: tos aizmanto tikai trijos gadījumos no desmit.

Pēdējos gados anglietēm nepieciešami arvien ietiepīgāki krūšturi. Tā liecina statistika. No tās datiem izriet, ka viņas iegādājas ne vairs 34B izmēra, kā tas bija pirms dažiem gadiem, bet gan 36D izmēra krūšturus. Cēlonis droši vien ir liekais svars. Vidējā kundze vai jaunkundze, kuras svars ir 162 cm, sver 70 kg. Tas par parametriem, ja kādam tie interesē. Tagad par attieksmi pret vīriešiem un seksu. 73% angļu sieviešu ir visai kategoriskas: vīrietim ar nekoptiem nagiem nav tiesību lēdijai pat tuvoties. Savukārt 20% lēdiju ir pārliecinātas: ja džentelmenis iekniebis citai dāmai dibenā, tātad viņš nav nekāds džentelmenis, bet ir neuzticīgs un blēdīgs. Zināšanai: pirmajā randiņā 94% procenti angļu lēdiju vīrietim nepiedos garlaicību, 89% – smakojošu elpu, 73% – skopulību, 46% – spalvas degunā, 44% – spalvas ausīs, 34% – neglītus apavus… Taču šie kaprīzie, pretenciozie radījumi ir gatavi uz nestandarta seksu – pat līdz perversijām.

Franču sieviešu īpatnība ir tā, ka viņas ir gatavas seksam faktiski jebkurā brīdī. Turklāt 74% dāmu un jaunkundžu šai ziņā nav nekādu problēmu un aizspriedumu. Taču katrā reizē orgasmu sajūt tikai 16%. Bieži to sasniedz 55%, reti – 21%, nekad – 5%. Lai francūzietei iepatiktos, būtu labi izskatīties kā Vensānam Kaselam: rūpīgi pārdomāts nevērīgs apģērbs, divas trīs dienas neskūts vaigs, sliktā zēna skatiens… Vēl statistika liecina: pēdējo 15 gadu laikā franču sieviešu viduklis vidēji palielinājies par 4,7 cm, bet svars – par 3,1 kg.

Kas attiecas uz polietēm, 9/10 no viņām dzimumakta laikā sasniedz orgasmu. Katra piektā ar seksu nodarbojas 5–7 reizes nedēļā. Savukārt 89% poļu sieviešu sekss ir dabiska vajadzība, 73% uzskata, ka tas palīdz atslābināties un gūt baudu. Bet 3% ir pārliecinātas, ka sekss ir grēks.

Turpinājumā varēs papildināt zināšanas par citu sieviešu seksuālo uzvedību.

Sex